Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerethetnék újra bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetnék újra bele a páromba?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. És 3 éve vagyunk együtt a barátommal.

Együtt élünk 2 éve. Az első két évben nagyon jó volt a kapcsolatunk.szinte minden jó volt köztünk. Jó voltak viták de kevesek. Most viszont kb 1 éve. Elhidegültünk egymástól nagyon. Kb 2 hónapja szexeltünk az oka a rengeteg túl óra. Így nincs sok időnk egymásra. Ami miatt rengeteget veszekszünk, mindig kis hülyeségen.ha van szabadidőnk (hétvége, ünnep) idönk egymásra akkor se foglalkozunk már úgy egymással. És az utóbbi időben kezdem érezni hogy nem bírom tovább. Nem szeretem úgy a párom. Hogyan szerethetnék bele újra?


2022. aug. 8. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Viták minimalizálása, beszéld meg vele hogy szeretnéd ha újból közelebb kerülnétek!
2022. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb munka. Több séta,és beszélgetés. Több alázatot és megbecsülést a kapcsolat és a páros felé. De el kell kezdeni. Nálunk már két gyerek volt. Majdnem szét mentünk. Talán ő lelt meg szorossan mikor haza értem csak annyit mondott hiányoztam. Azt lépéről lépésre többet foglalkoztam veled. Nem érdekelt hogy a két pohár nincsen elmosogatva. Öleld át és mond neki szereted és hiányzik egész nap.
2022. aug. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el szabira pár napra valami olyan helyre ahol kettesben lehettek nyugodt környezetben. Telefont letenni, kikapcsolni, hátra hagyni a stresszes életmódot.
2022. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Vitázni szerintem csak te vitázol vele, vagy kis dolgokon felqródva beléállsz. Ő ellenne nyugiban is, csak te unalmadban előhúzod, a "baszakodjunk vele kicsit" kártyát. Valóban dugnotok kéne már nem kicsit.
2022. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy meghitt este romantikus filmmel, pohár borral, és utána mint a nyulak.
2022. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#5

Az csak 1 este... Attól még a hétköznapok ugyanolyan okádékak maradnak. És ez nem a kapcsolat hibája

2022. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy év nagyon sok. Az elhidegülést ilyen hosszú idő után nem biztos, hogy vissza lehet fordítani, ha mégis, ahhoz elszántság és komoly erőfeszítés kell. Muszáj beszélnetek erről.

Kényelemből ne maradjatok együtt, csak ha még megvan a szeretet.

2022. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!