Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz emberrel vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz emberrel vagyok együtt ha úgy érzem aggódhatna értem többet?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze, történt kisebb házi baleset, de alig voltrá reakciója, múltkor bekerültem rosszullét miatt sürgire, barátok folyamat küldték az üzenetet, hogy mi van, hívtak másnap is. Barátom meg csak: Nyugi nem lesz semmi baj, másnapi üzenet: "jól vagy már?"

Még csak fel se hívott. Ez nekem kevés. Ettől eltekintve jó együtt, de felüt az érzés, hogy most egy ideiglenes megállója lennék? Mindenki más jobban aggódik értem mint ő.



2022. aug. 8. 20:58
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
15%
Nem, akkor valszeg komplexusod van.
2022. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos ilyen esetekben amíg működik a szex , tart a vonzalom addig ezek a kapcsolatok ki szoktak tartani.


Ha érdeklődésre meg gyengédsègre ott van a legjobb fiú barátod / barátaid

2022. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Ahhoz, hogy komoly kötődés alakuljon ki két ember között, nem elég néhány hónap. Alapvető hiba tehát, hogyha ilyet egy kapcsolat elején már elvársz. Majd 2-3 év múlva valóban fontos lehetsz neki. Tudom, hogy érzelmi biztonságérzetet szeretnél, de ezt nem lehet sürgetni vagy erőltetni.
2022. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát volt olyan lany akivel egyutt voltam (joeg tudja miert) de nem erdekelt mi van vele igazan, csak elvoltunk.

Volt aki 200kmre volt de ha megtudtam volna hogy korhazba kerult akarmilyen keso van autoba ulok es megyek.


Az elsovel megbanas nelkul szakitottam.

A masodikkal is sajnos de nagyon banom, boldog voltam, szerettem.


Ez remelem valasz a kerdesedre ;)

2022. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a nemrég? 1 hete?
2022. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fél éve.
2022. aug. 9. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!