Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtély. Vannak haverjai akikkel ismerjuk egymást. Miért nem akarhatta hogy együtt lássanak?

Figyelt kérdés

A haverjai engem személyesen ismernek kivéve egyet.

Egyik nap velük ült bent egy helyen. 5-6 férfi, körasztal.

Elmentem a hely mellett, párom meglátott, kirohant hozzám az utcára beszélni.

és elhúzott engem onnan hogy még ablakbol se lássanak.

Kérdeztem miért nem megyünk be?soha nem láttam még őt olyan zavartnak, elpirulósnak, teljesen kínban volt.

Így berontottam. Férfiak ülnek körbe, az egyik tőlem kérdezi hol a párom, mondtam, mindjárt jön vissza.

Kimentem hozzá újra és elkísért egy darabon, hogy menjek.

Az egész lényege az volt, hogy ne lássanak minket együtt.

Barátom azt mindta hogy amelyiket nem ismerem bunkó, és nem akarta hogy engem kóstolgasson.

De mondtam ha kijossz es ablakból látnak, úgy sem jött volna ki utánunk. Nem értem.


Másik whatsapp viber törléseket csinált. Akkor amikor beült közéjük. És nem mást, a velem való cseteléseket törölgette. Holott senki nem néz a telefonjába. Erre sem mond semmit csak azt, az egész alkalmazást is törölni fogja. Nem indokol.



2022. aug. 3. 07:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Ezután hívogatták őt a haverjai tájékoztatni infozni rolam, hogy ott voltam. Tehát nem is tudják hogy beszéltunj
2022. aug. 3. 07:15
 2/62 A kérdező kommentje:
Nem előlem titkolja a haverjait hanem a haverjai előtt titkolt engem. A haverjainak utolag sem mondta mikor hívogatták is, hogy tud rólam hogy ott voltam, velem beszélt eleve.
2022. aug. 3. 07:37
 3/62 anonim ***** válasza:
47%

Korai lenne bemutatosdi

Csak a szexre hajt, nem lesz soha bemutatosdi

Versengenek kinek vanszebb parja es szerinte alulmaradnál

Egyszeruen csak szégyell

Nem akarta keverni a párkapcsoaltot a baráti társasággal

2022. aug. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Te nem csak egy szeretője vagy és van egy rendes barátnője? 😀
2022. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Ezekkel az emberekkel màr együtt ültünk ittunk beszélgettünk.

Ismernek engem személyesen a párjaként, már réges régóta.

Az egész körből egyetlen egyet nem ismerek csak.

És most annyit láttak: párom kiment. Aztán én bementem. Aztán én ki. Párom vissza. Es azt hiszik nem is találkoztunk.

2022. aug. 3. 08:09
 6/62 A kérdező kommentje:

De én is ezt mondtam neki hogy ugy csinál mintha valami szeretője lennék. De tartja továbbra is azt hogy a bunkó srácot nem akarta hogy bekóstoljon engem. És szerinte de, kijött volna utánunk is. Ezt a magyarázatot tartja.

A viber törlészlt is akkor csinálta mikor konkrétan összeült velük. Holott senki nem nézi a teloját de az értesítéseket is kikapcsolta.

2022. aug. 3. 08:13
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Hát én ott helyben szakítottam volna vele. Röhej ez az egész. Ha nem vállal, nincs nője. Ilyen egyszerű.
2022. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem furák vagytok mind a ketten.
2022. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

De ma is elvisz felvisz mindenkihez ha akarom.

A bunko sráchoz nem megyünk csak.

Mondtam is neki hogy csekkolni fogom az összes haverját ezek után hogyan fognak engem kezelni.

Mert ha lekezeleően abbol tudni fogm mi van. Ha meg tisztelettel kedvesen nyalizva vannak felém, abbol is.

Párom azt mondja bárhova bármikor visz. És ez amúgy eddig is így volt.

Leszámítva azt a napot amiről írok. Megdöbbentett nagyon.

2022. aug. 3. 08:53
 10/62 anonim ***** válasza:
Lehet a haverjai mondtak valami csúnyát a had mogott es ettol akart megkimelni
2022. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!