Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vallasi gyulekezetbe jar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vallasi gyulekezetbe jar a ferfi es az 1 honapja megismert bnojet is odaviszi egy ilyen vallasi gyulekezetbol megismert emberekbol allo osszejovetelre?

Figyelt kérdés

A bnoje nem szektas,nemtemplomozik ,erosen elonyosen sminkel,divatosan noiesen oltozik,sokat ad/kolt magara es fontolgat ket dbonkent 1,5-2 millio huf erteku plasztikai mutetet,szep apolt mukormei vanak,hosszu pothaja,muszempillaja. A szektasok majd lehuzni akarjak penzzel a jozaneletu ertelmes not vagy szet akarjak majd rombolni a parkapcsolatukat?


Szerintetek is a legjobb ilyen tarsasag elol elrejtenie a bnojet?


En egy jo baratja vagyok az illeto ferfinek,a bnojet csak elbeszeles alapjan ismerem.



#szekta #aljasság #Masok hulyenek nezese
2022. aug. 9. 05:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Egy időben gyakran jártam vallási gyülekezetbe, mikor anyukám vitt magával. Senkit nem érdekelt a másik szempillája, meg körme.
2022. aug. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez egy szekta, akkor nyilván azért viszi oda a barátnőjét, hogy őt is beetessék, és lehúzzák pénzzel.
2022. aug. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a csaj fogja reoíteni a pasit, miután ilyen helyre vitte. Az ilyen nők számára ez unalmas, semmi kikapcsolódást nem jelent. Sőt ha semmiféle indíttatása nincs a téma felé akkor kifejezetten utálni fogja.

Amúgy a műköröm az hogy lehet ápolt? :)

2022. aug. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Apolt,mukorom: Azt akartam kifejezni,h a csaj a foldon jar,magaval foglalkozik,sportol. Nem vesztegeti az idejet lehuzo szektakra.


Ha felfogja a csaj idoben,h ez egy veszelyes szekta, szerintem szakit a pasijaval. Az a kerdes,h a pasi miert nem akar megvalni a szektatol.

2022. aug. 9. 06:26
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Vigye, legalább rájön, hogy nem biztos, hogy egy "ilyennel" akar keverni a továbbiakban.
2022. aug. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom valamilyen neoprotestáns gyülekezetről van szó. Ilyenbe én is jártam, és azt gondolom, hogy az ilyen helyeken nem igazán nézik jó szemmel az ilyen kapcsolatokat. Elfogadják ugyan, de nem nézik jó szemmel, mert szerintük a pasi, aki a gyülibe jár, Isten embere, a lány meg "világi", és a Bibliában az van, hogy ne legyetek hitetlenekkel felemás igában.


A nőnek azt javaslom, hogy lépjen le, ne hagyja, hogy az a gyülekezet behálózza őt is.

2022. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pár napja láttam egy jehovista nőt, bokig érő, ám combközépig felsliccel, tűzpiros ruhában, minden volt, csak visszafogott nem. Szóval erről ennyit.

Inkább az a gond, hogy a leírás alapján ez egy szekta, amiből a legjobb, ha mindketten menekülnek.

2022. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Aki karizmatikus gyülekezetbe jár, mint a férfi, annak hosszabb távon csak egyféle társ elfogadható: aki a szintén a gyülekezet tagja. Úgyhogy vagy legfeljebb egy-két hónapon belül szétmennek, vagy a nő is lelkes gyülekezeti tag lesz. Nincs harmadik lehetőség. Egyébként pedig ha a nő is belép a gyülekezetbe, és annak lelkes tagja lesz, az ellen a férfi barátjaként semmit az égvilágon nem tehetsz. Ez tipikusan egy olyan helyzet, amiben mindvégig tehetetlen külső szemlélő maradsz. Nincs befolyásod a történésekre.


De hogy őszinte legyek, aki belemegy egy ilyen ismerkedésbe, miközben kezdetektől teljesen világos, hogy a férfi számára csak gyülekezeti tagként fogadható el hosszú távon társnak, az vagy "útkereső", azaz nemcsak társat, hanem vallást is keres magának, vagy pedig nem annyira "értelmes", mint ahogy annak gondolod.

2022. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hülyeség úgy összejönni valakivel, ha az felekezeti-gyülekezeti tag és látszik rajta, hogy nem fogja otthagyni egyhamar a felekezetét, ha te nem vagy olyan és nem vagy rá nyitott. Felesleges. Nem azzal lesz a legnagyobb probléma, hogy a felekezet szétcincálja a kapcsolatot, hanem a srác maga fogja egy kis szórakozás után pattintani a barátnődet, ha nem lesz a "szekta" tagja... most még jó, mert csinike a csaj, jól érzi magát... de egy idő után már NEKI lesz fontos, hogy milyen a nő vallása, hajlandó-e betagozódni.
2022. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

NEM en vagyok a no. Egy egy jo baratja vagyok a ferfinek hasonlo kulsovel ,mint a bnoje es nem jarok se gyulekezetbe se templomba. (En nem akarok ranyomulni a baratomra. Baratkent tekintek ra.)Sot elitelem a szektakat,ahogy az osszes csaladtagom es mas barataim. En megmondtam neki,h nem fogom megismerni a ‘baratait’.



Nekem se mondta annakidejen ,h szektas. Kesobb jottem ra abbol,amiket meselt. A bnojevel se kozli. Csak alattomosan bele akarja huzni.


En nagyon sajnalom a bnojet,h majd lehuzzak es kiraboljak a mocskos szektasok.

2022. aug. 9. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!