Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy rövidebb hajam legyen, miért van benne ez a férfiakban? Hogy fujfuj rövid haj, mintha nem lenne nőies...

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 06:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az az illúzióromboló ilyen téren, ha valaki akár egy merész rövid, akár egy tényleg nagyon szép hosszú frizurából egy semmitmondó közepes (vállig vagy lapockáig érő) hosszúságú hajra vált.
2022. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha emiatt elhagy akkor vigyorogva nyisd ki neki az ajtót
2022. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
88%
Mi a legrövidebb, amit ki szeretnél próbálni? Vágasd olyanra :D
2022. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:
Hát életemben 1x minimum szeretném kopaszra, felszabadító érzés lehet :D
2022. aug. 9. 16:27
 35/88 anonim ***** válasza:
100%
Azt még magadnak is meg tudnád csinálni otthon a fürdőszobában, csak egy tízezer forintos nyírógép kell hozzá és 10 perc :D
2022. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 A kérdező kommentje:
Áh amilyen béna vagyok tuti azt is elrontanám :D
2022. aug. 9. 16:36
 37/88 anonim ***** válasza:
90%
elég röhejes amit a párod csinál. nekem a páromnak bármilyen haja lenne én őt úgy szeretném és fogadnám el ahogy van. hát normálisak az emberek h képesek ilyenért patáliát csapni?
2022. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
79%
Valahol az sincs rendben, ha nem dönthetsz szabadon a külsődről, de az sem, ha drasztikusan megváltoztatod úgy, amiről tudod, hogy a párodnak ellenére van. Egy jó kapcsolatban biztosan sikerül az ilyen helyzetekre is megoldást találni, de univerzális recept nem létezik rá.
2022. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg pároddal őszintén, hogy nagyon szeretnél rövidebb hajat, és szeretnéd, ha elfogadna az új külsőddel is. Mivel fontos számodra a véleménye, ezért több apró lépéssel lesz csak rövidebb, hogy legyen ideje megszokni. Először csak pár centi a végéből, aztán újra vágatsz pár hét múlva lehet egy vállig érőt, utána egyet ami a nyakad közepéig ér. És őszintén dobd be neki azt is, hogy bizony életedben egyszer, lehetőleg még fiatalon kipróbálnád a kopasz fejet is, már ha ez tényleg igaz és nem csak viccből dobtad be fentebb. És kéred szépen, hogy értse meg. Mutass neki szép rövid hajú nőket a neten, hátha megpuhul.

Ha ez-ezek az őszinte beszélgetések a hajadról már megvoltak, akkor bocsi. :)

2022. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim válasza:
0%
Sajnos ez is kamu :)
2022. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!