Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy rövidebb hajam legyen, miért van benne ez a férfiakban? Hogy fujfuj rövid haj, mintha nem lenne nőies...

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 06:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
61%

Kerdezo, en levagattam hosszurol kleopatrara, aztan rovidre, aztan 9mm-esre, es eletem legjobb dontese volt!

Soha nem jottek oda hozzam annyian, mint rovid hajjal (nem a 9mm-essel mondjuk), egy csomo srac bulikban peldaul ugy kezdte, hogy "neked van itt a legjobb hajad", soha nem volt gondom az ismerkedessel.


Amikor leborotvaltam, a baratomnak siman leesett az alla, kellett neki 2-3 nap, amig megszokta. Csak azert mondom, mert ha eloszor picit sokkot is kap a pasid, es nem mondja, hogy "uu de jo", attol meg tetszhet neki kesobb. (Az en baratom mondjuk nagyon szereti az ujdonsagot)

2022. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
72%
nem lenne a párom az, aki meg akarja nekem tiltani, hogy levágassam a hajam. még viccnek is rossz, hogy ez valakiben felmerül. a haj visszanő
2022. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
47%

Párom js olyan hogy a hosszu haj kell neki.

Meg azokat a noket is preferálja nőnek meg veszi eszre akik dobálják a hajukat, vagy derékig is ér a hajuk stb


Ez talán vmi oviskori beidegződésük hogy a lanyoknak hosszuhaja van es attol lányos vagy nőies.

2022. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, én már kiskoromban is jobban felfigyeltem a rövid hajú lányokra, és főleg azokra, akik hosszúból rövidre levágatták. Ez mindig is nagyon izgatott.
2022. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta a hajaddal?
2022. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
24%
A rövid haj továbbra is férfias, teljesen mindegy hogy milyen fazonra van nyírva. Ez egy tény, kár ez ellen lázadozni kedves hölgyemények.:) Kíváncsi lennék az arcotokra, amikor a párotok hazaállít egy péniszkisebbítő műtét után(az addig számotokra tökéletes méretből 10 centit "lefaragtak"), mert hogy neki így esik jól. Jöhet a lepontozás.:)
2022. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
36%
Látom sikerült is lepontozni, ettől még a férfiak egymás között arról fognak továbbra is beszélgetni, hogy egy nőnek legyen hosszú haja. Kész, ennyi. A férfiak 99%-a így gondolja, de biztosan ti voltatok ott minden alkalommal a férfiöltözőben(vagy egyéb helyen, amikor csak férfiak vannak jelen). Mit mondhatna, amikor az addig tökéletes vállig, vagy hátközépig érő hajkoronával rendelkező párja,(a megkérdezése nélkül) hazaállít egy olyan frizurával, mintha éppen átment volna rajta egy fűnyíró? Persze drágám gyönyörű vagy így is...:)
2022. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
59%
Kit érdekel mit gondolnak a férfiak? 😃
2022. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom a kérdezőt, meg azokat a nőket, akik nem akarnak egyedül megöregedni.:)
2022. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
84%
Attól nem öregszik meg senki egyedül mert nem hagyja, hogy ilyen dolgokban beleszóljanak, hogy milyen a haja jezusom 💀
2022. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!