Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy rövidebb hajam legyen, miért van benne ez a férfiakban? Hogy fujfuj rövid haj, mintha nem lenne nőies...

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 06:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is a volt férjem nagyon ragaszkodott hozzá, hogy legalább hátközépig érő hajam legyen, hiába szerettem volna változtatni rajta. Aztán - nem emiatt - végül válásra került sor. Amint lezárult a procedúra idén májusban, fogtam magam, és 3 mm-esre vágattam a hajamat. Azóta is úgy hordom. És egyáltalán nem úgy vettem észre, hogy ettől kevésbé lennék vonzó a férfiak szemében, sőt inkább épp ellenkezőleg.
2022. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim válasza:
90%

Hasonlóan jártam én is. Én még nem is hatalmas vágást szerettem volna csak a mellig érő hajamat a nyakamig vágatni.

Mondanom se kell hogy nem nagyon szerette volna a párom ezért a tudta nélkül tettem meg. Ezután közölte hogy mennyire nem lett szép és hogy nem tetszem neki így. Ezek után inkább otthagytam

2022. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
43%
41# csak kíváncsiságból nem kapsz olyan beszólásokat hogy vécé pumpával is lehet pótolni a hajhúzást? Én is pár mm-és hajat szeretnék, de a fentebb leírt példa miatt nem mertem még megtenni…
2022. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére ilyen primitív beszólásokkal nem találkoztam eddig, de valószínűleg nem is foglalkoznék velük.

Ha valaki ismeretlenül szóvá teszi a frizurámat, végül mindig kibukik, hogy azért tette, mert valójában tetszik neki :)

2022. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
100%

Erős lenne, ha valaki hajvágás miatt elhagy, azt viszont meg tudom érteni, hogy jobban szereti a hosszú hajat.


Hogyha rövid hajjal ismerkedsz és úgy jössz össze valakivel, akkor nem fogja zavarni a rövid haj, de lehet a hosszú kevésbé tetszik. Szerintem ugyanúgy lehet itt is, megszerette, hogy hosszú a hajad és számára így vagy esztétikailag a legszebb. Ugyanez igaz több más paraméterre is legyen belső vagy külső.


Ugyanakkor szerintem az a legfontosabb, hogy boldog légy, hogyha ezt csak rövid hajjal tudod megtenni, neki kizáró a rövid haj, akkor valószínűleg nem illetek össze.

2022. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
40%
Én sem engedném. Vannak dolgok, amiket nem tehetsz meg egy kapcsolatban.
2022. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
30%

Hát, régen szerelmes voltam egy csajba (sűrű, hullámos, vörösesbarna, hátközépig érő haja volt), alakult a dolog, aztán egyszercsak megjelent fülcimpáig érő hajjal, köpni-nyelni nem tudtam... itt vége is lett az ismerkedésnek. Mai napig nem tudnám elképzelni, hogy olyannal járjak, akinek rövid a haja :)

32/F

2022. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi?
2022. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
34%
A rövid haj az a hiba amit a legtöbb nő elkövet egyszer. Aztán rájönnek, hogy felnőttként nem nő már úgy a haj, és sokszor nem sikerül annyira visszanöveszteni, ahogy szeretnék.
2022. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen faszik attól fosnak, hogy a többi faszi előtt nem lehet villogni egy rövid hajú nővel. Nekik nem az a fontos, hogy szeressék a párjukat, hanem hogy mindenki meg akarja dugni a párjukat.
2022. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!