Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy bízzon bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csilla55l kérdése:

Mit tegyek, hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Kb 4hónapja együtt vagyok a párommal, én nagyon szeretem őt. Két barátnője volt előttem mindkét lány megcsalta. Elmeséltem neki, hogy volt nekem egy barátság extrákkal kapcsolatom amikor szingli voltam az első kapcsolatom után, ez rosszul esett neki, mert úgy kombinálta, hogy akkor biztos én bárkivel lefeküdnék. Ez után kicsit bizalmatlan. Nekem az előző párkapcsolataimban nem volt ilyen, ezért nem is tudom, hogyan kéne megközelíteni a dolgot.De ha elmegyek pl a barátnőmhöz, akkor folyton írogat hogy miújság, én meg nem figyelem mindig a telefont, ezért nem írok vissza neki egyből ezt nehezen viseli. Szerintettek mit tegyek, hogy jobban bízzon bennem? Mondta, hogy nem az én hibám de úgy érzem nekem kéne valamit tennem, hogy ne legyen ilyen bízzalmatlan.

2022. aug. 9. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy bízzon benned, te meg adjál neki okot, hogy bízzon benned.
2022. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok kommunikáció, főleg a titeket megviselő, nehezebb témákról. Ha kialakul egy bizalmas, intim viszony, következetesen éreztetitek a másikkal, hogy megbízhattok egymásban, akkor nem lesz gond. De ehhez az kell, hogy nyitott legyen rá mindkét fél, őszinték, de támogatóak legyenek egymáshoz. A párod részéről is kell a támogatás, hogy egyáltalán bizonyítani tudj ( és ne őrülj bele a félelmei kivetítésébe).
2022. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat ilyen. 1 és 2 év mulva is ugyanez lesz.

Az ilyenek nem változnak soha.

2022. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd a válladra az ő önbizalomhiányát.


A páromat is megcsalták, mégsem engem okol, és maximálisan bízik bennem, mert én nem az ex vagyok.

2022. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!