Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom iszik és drogozik mot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom iszik és drogozik mot tegyek?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, elején is ivott alkalmanként néha elszivott füves cigit. Van egy gyermekünk és mostani időben nagyon iszik egész hétvégén a kocsmában ül és plusz kokainozik is. Kicsapja magát úgy hogy azt se tudja hol van. Nem tudom mit csináljak, szülei nem beszélnek vele csak én vagyok neki, nagyon sajnálom mert a szemem elött teszi magát tönkre, hiába mondok neki akármit nem hallgat rám csak megy a feje után. Ezzel a viselkedessel nagyon eltaszitott engem magától, nincs köztünk semmi mer cdak az alkoholnak él. Nekem hiányzik a normális kapcsolat egyszóval boldogtalan vagyok mellette és ő le se szarja. Mit tegyek? Egyrészt elkuldenem innen de nincs hova mennie sajnálom mégis a gyerekem apja,másrészt meg már nem birom nekem is jár a boldogság..
2021. nov. 20. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szép karácsonyotok lesz.
2021. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd ott. Apum is sajnos ilyen volt az itallal. Egy süket emberhez hiába beszélsz, nem hallja meg.
2021. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
menj hozzá feleségül.. ha 7 évvel ezelőtt is ezt tette és nem zavart, akkor edd meg amit főztél magadnak.
2021. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem sajnál téged, te miért sajnálod őt? Inkább a gyerekedet kellene sajnálni.
2021. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó 7 évvel ezelőtt nem éltünk együtt és alkalmanként ivott! Tudod miaz? Pl születésnap, buli, ünnep stb. Én a jelenről írok. Nem kell mindjart5támadni ha valaki tanácsot kér.
2021. nov. 20. 22:09
 6/21 A kérdező kommentje:
A gyerekünk nem lát belőle semmot mert előtte nem csinál semmit, 100%os apa ezt nem vehetem el tőle, mit sem sejt a gyerek.
2021. nov. 20. 22:11
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

Azért biztos nem a gyerektől issza el a pénzt, kokaint akartál írni? Tudod annak mennyi most grammja? inkább le se írom

Szocializmusban sokan leéltek úgy egy életet a férj mellett hogy mindennap az ivást nézte a feleség, gyerekkel hova mennél? Sok hapsinak már eleve felejtős a nő, én sem költenék más gyerekére ne haragudj.

Erre nem lehet mit írni talán csak azt hogy örülj hogy nem vág agyon napi rendszerességgel a semmiért is, sok helyen meg ez van.

2021. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem a gyerektől issza el a pénzt mert a fizetése nálam van! Nemtudom mennyi grammja és nem is érdekel a gyermekünknek megvan mindene amit megkíván, hgy hogy hova mennék? Olvastál? Én itghon vagyok a gyerekkel! Van házam es kolteni se kell senkinek a gyerekemre mert én megkeresem rá! Ah hiba volt kiírni ezt...
2021. nov. 20. 22:16
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"egész hétvégén a kocsmában ül és plusz kokainozik is. Kicsapja magát úgy hogy azt se tudja hol van."

És ebből a gyerek semmit se lát. Ügyes.

2021. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Drog és az alkohol nem vezet jóra. Egyre többre van szüksége, amire a pénzt a föld alól is előteremti. Honna fogja elvenni szerinted? Tőletek!

Azoonal menni kell onnan neki vagy neked! Én azt javasolom, azonnal tedd ki és próbálj meg egy biztonságot kialakítani, ameddig van rá még lehetőséged.

2021. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!