Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom inkább el sem akarja olvasni a leveleimet, ha arról írok, mit hogyan kellene csinálnunk, hogy ne veszekedjünk és jobb legyen?

Figyelt kérdés

ugyanis rengeteg problémánk van

viszont mindketten azon vagyunk hogy megoldjuk

a párom bizonygat, hogy megváltozik, stb

én meg hogy ketten győzni fogunk.

és levelekben beszéljük ezeket, mert kint dolgozik.

itthon amúgy sem tudnánk higgadtan.

és mindig amikor írok neki, hogy írtam, menj netezni, azt válaszolja, ha olyanokat írtál, akkor el sem olvasom, nem akarom magam idegesíteni.

dehát én meg pont azért tárom fel a problémákat, hogy meg legyen beszélve! ami által tudjunk változni, haladni, kibékülni stb.

ha válaszol mindig ígérget, hogy jobb lesz stb.

de olyan rossz, amikor ilyen kijelentéseket tesz, hogy a leveleimmel nem akarja magát idegesíteni.

akkor most meg akar változni, vagy le akar sz*rni mindent????

szerintetek?


2010. szept. 23. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a fenébe. Azalapján, amit leírtál,(Hangsúlyozom, azalapján, amit leírtál), ebben a kapcsolatban csak szenvedni fogsz.
2010. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján téves az a megállapítás, hogy "mindketten meg akarjuk oldani a problémát". Sajnos csak te akarod megoldani.
2010. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oxi

többet csak általános semmit mondó leveleket fogok írni

meglátom mi lesz

2010. szept. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!