Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnyomva érzem magam van valaki hasonló helyzetbe? Mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa érzések kerülgetnek 25 éves nő vagyok a párom 36 éves. Neki van két gyereke (8/L 14/F) akik velünk élnek. Közös gyerekünk az ő hitelei miatt csak 5 év múlva lehet, mert nem tudnánk eltartani még őt is. pedig én már régóta szeretnék kisbabát... :(Főzök mosok takarítok utánuk. Suliba én indítom a gyerekeit, mert a párom 6tól dolgozik.Leckét én segítek nekik stb... Szóval sokat foglalkozom a gyerekekkel. És anyagilag is sokkal támogatom őket. Viszont úgy érzem a párom elhanyagol engem annak ellenére hg mennyi mindent megteszek értük. Szinte soha nem megyünk kettesbe sehova. Mindenhova 4en megyünk. Ha megkérem hg vigyen el valahova (a kocsi az övé... vagyis az ő nevén van lízingelt... nélkülem már nem lenne meg) nem visz el... Mindig csak a laptop meg a Tv... :( Bezzeg ha a gyerekei mondanak valamit oda azonnal menni kell...

A 8 éves lány állandóan közénk mászik. Ha átölelem a párom akkor közénk áll ha megcirógatom a karját akkor neki egyből oda kell ugrania hg ő is. :( Ez így megy már 8 hónapja. És egyre jobban feszít engem hg ennyire el vagyok hanyagolva. És még az az ölelés sem lehet az enyém. Napi 8 órát dolgozok én is kivéve egy héten két napot amin 10-et. Emellett teljesen egyedül végzem a házimunkát. Mégis elhanyagolva érzem magam. Pedig a párom olyan hű de fáradt nem lehet, mert otthon semmi dolga. Túl érzékeny vagyok azért érzem csak így??? Vagy ez tényleg sok??? Olyan rossz érzés, hg a "féltékenységem" miatt furdal a lelkiismeret, mert hát mégis a gyerekei... :( De velem mi van?? Robot vagyok??? :'(. Hogyan tudnék ezzel megbirkózni? Valaki hasonló helyzetbe???


2011. szept. 5. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez az élet. Több gyereket meg ne csináljatok véletlenül se, így is túl sokan vagyunk.
2011. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem olvastad el elég figyelmesen... nekem még nincs gyerekem! :(
2011. szept. 5. 13:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ő nem érezheti azt h a gyerekeit jobban szereted mint Őt, és dacos veled szemben?
2011. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Walk With Me ***** válasza:
Ha leülnél a pároddal, és ezt amit itt leírtál elmondanád neki, akkor közelebb kerülnél a megoldáshoz.
2011. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem érezhet, hg a gyerekeket jobban szeretem mint őt, mert én próbálok hozzá is közeledni, de a gyerek nem hagyja... :(

Amikor meg próbáltam vele erről beszélni, akkor meg a fejemhez vágta, hg engem zavarnak a gyerekei... Pedig ez nem így van... Csak én is szeretnék néha "sorra kerülni"...

2011. szept. 5. 13:57
 6/16 A kérdező kommentje:

Már kezdem azt hinni, hg bennem van a hiba... :(

Hozzá tartozik hg ő az első párom akivel együtt élek...

És valahg nem így képzeltem el... Olyan mintha élnénk tovább az ő életét... Vagy nem is tudom... Néha belegondolok, hg egyszerűbb lenne egyedül... De valahg nélküle soha nem volt teljes az életem... :(

2011. szept. 5. 14:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kihasznál. Durván. És ha beleszeret netán valakibe, úgy kihajít téged, hogy a lábad se éri a földet. És még gyereked se lesz...
2011. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
komolyan mondom h hagyd ott..jobban jársz.meg adod megadnak az esélyt egy jó kapcsolatra,ahol lehet h előbb lenne gyereked mint a mostani kapcsolatodban,bár arra is meg van az esély h a "párod" a háta közepére se akar több gyereket(az általad leírtakból nekem nagyon ez jön le)szóval ne várd meg h "kiöregedj" a gyerek vállalásból. nem késő ott hagyni.csak "csicskának" tart.
2011. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a párod háztartási robotgépnek tart téged. Nem szólhatsz semmiért, mert mindig azt fogja a fejedhez vágni, hogy:

Nem a te gyerekeid!

Nem is szereted őket igazán!

Ha így viselkedsz a gyerekeimmel, nem való neked saját!

Én is így jártam,sokáig erőlködtem, de aztán kiléptem a kapcsolatból. Fiatal vagy még, ha nem működik még könnyen találsz független férfit. 28n

2011. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értek az előzőekkel, hogy nagyon csúnyán kihasznál, de te vagy a buta, hogy csak úgy minden zokszó nélkül vállaltad, hogy átveszed a teljes háztartást, és a gyerekek ellátását. Rajta is hagyhattál volna valami terhet. Így most joggal gondolja úgy, hogy: mi baja lehet, eddig is ezt csinálta, most mért nem jó? Próbálj meg beszélni vele, a gondokról. A gyerekek meg biztosan féltékenyek, ez érthető is, főleg a 8 éves kislánynál, aki most azt látja, hogy itt egy nő, aki el akarja venni az ő apukáját. Én személy szerint nem jósolok túl sok jövőt a kapcsolatnak (bár, ha meg tudjátok beszélni bármi lehet), hacsak nem kezded megszeretni a rabszolga szerepet. Szerintem Neked is élned kell! Pláne 25 évesen
2011. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!