Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek párom viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek párom viselkedésével?

Figyelt kérdés

30/F .Fél éve ismerkedtünk meg. Párom Elvált.Együtt költöztünk új otthonába. Építőipari munkás vagyok,nem egy helyen dolgozok,sokfelé megyünk. A kapcsolat elején semmi gond nem volt,de aztán változtak a dolgok. Egyedül nehogy boltba menjek ( volt egyszer egy boltos párom és azért) Anyámnak aki megözvegyült ne segítsek a ház körül, mert az azt jelenti hogy nem tudok tőle elszakadni (párom szerint) . Homlokzatot burkoltunk egy város főutcáján és szakítani akart mert hogy én és minden másik építőipari munkás füttyögetős állatok vagyunk kivétel nélkül Csoportos nyálcsorgatás és kávézgatással egybekötve. Ha anyagért kell mennem boltba mindig beszólogat hogy én megint lesegetni járok a városba . Ha anyámnak segítek akkor azért segitek neki hogy ne kelljen hozzá hazamennem (ő szerinte). Az exe becsapta akkor biztos én is befogom majd. 2esbe ne legyek női tulajdonossal mert akkor összedől a világ ,és ha 5másodpercen belül nem írok vissza akkor hú de bunkó vagyok. Nem vagyok egy csajozógép, szeretem a párom és tisztelem. Nem járok el haverokkal se,amúgy sincs sok. Nem kocsmázok. Ha a testvéremnek akarok segiteni abba is csak beleköt. Be akarja osztani a munkaidőm. Egyáltalán nem bízik bennem úgy érzem.

Mit kellene tennem? Nem tudok már neki jobban a kedvére tenni.


2022. aug. 10. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj...
2022. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Levegőt vehetsz azért az engedélye nélkül? Vécére kimehetsz? Ülőkét lehajtottad?


Nem a kedvére kell tenned, ember! csak felvenni végre azt a nadrágnak nevezett valamit. Hát nehogy már élni se hagyjuk a másikat.

2022. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
beszéld meg vele, hogy ez így nem működik, ha nem változtat. ha erre sem történik semmi, akkor hagyd ott, ez így nem lesz jó
2022. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Bantalmazo kapcsolat.

Ugysem fogsz kiszállni. Kar volt irnod is.


Keresned kene egy kedves aranyost őt pedig kidobni. De megalkuvo vagy, messzirol latszik.

2022. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, miért nyeled le ezeket. Egyenesen mond meg neki, hogy ne hasonlítgasson múltbéli pasijához, te nem ő vagy. A saját bizonytalanságait ne vetítse ki rád
2022. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Csak az érdekelne hogy minek vagy még vele?
2022. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj🙈 Remélem csak napi kamu, ha mégsem akkor sürgősen dobd ki
2022. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú nekem is volt ilyen kontrollmániás, betegesen féltékeny barátnőm. Napi szinten átnézte a mobilomat, facebookomat, és nyomkövető appot rakott a telómra.


Bárhova mentem, óránként hívott, hogy ellenőrizzen.


Ha haverokkal mentem találkozni, nem ihattam egy korty alkoholt se. De később már nem is mehettem, csak ha ő is jött.


Nem volt könnyű megszabadulni tőle

2022. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kuka:/ értem miért elvált.
2022. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél év elteltével már így viselkedik, mi lesz később? Meggondolnám a helyedben, hogy kell-e folytatni ezt a kapcsolatot.
2022. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!