Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a baratom viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a baratom viselkedesevel?

Figyelt kérdés
A baratommal tegnap bulizni voltunk. Az este jol is indult, am a sok alkohol hatasara a baratom elfeledkezett magarol es arrol h velem van: sorra nezegette, merte fel a csajokat olyan feltunoen, h az mar nekem is szemet szurt es kellemetlenul ereztem magam. Nem csinaltam belole ugyet, de a folyamatos stirolesek hatasara elment a hangulatom az egesz estetol. Latta rajtam, es szerencsere magat is eszrevette, mert hajnalban is es reggel is bocsanatot kert tolem. Oke elfogadtam, de igy h bizzak benne ha meg mellettem se tudja vissza fogni magat, h legalabb ne olyan latvanyosan bamulna vegig egy not?! Tovabba az elmult napokban a sulyommal elfoglalt. KIKOTOTTE h nyarra le kell fogynom 7kg-ot... Nem vagyok kover inkabb az a husis alkat, figyelek magamra, h ne hizzak el stb de ezt azert nem szeretem mikor ilyen durvan jonnek elo a sulyommal. En sem vagyok elegedett vele, o tudja is...
2016. ápr. 20. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"KIKOTOTTE h nyarra le kell fogynom 7kg-ot" Most akkor ő a főnököd, vagy a barátod?
2016. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn elhagynám. Ne tűrd a sok megalázást mert kèsőbb durvábban fogja csinálni (tapasztalatból mondom)
2016. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol csak kifogás, ugyanazt a viselkedést józan állapotban is megteszi, csak most, erre fogva viselkedett ilyen nevetségesen feltűnően.

Még se lehetsz nála elég jó, ha egy ilyet megengedett magának.

És nem kellenek a kifogások, hogy alkohol, meg nem tudta magát kontrollálni...stb. 1. nem kell vedelni 2. a tetteinkért vállaljuk a felelősséget

Oké, hogy bocsánatot kért, de így eléggé elvágta maga alatt a fát.

2016. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a taplót szépen hagyd ott a jó büdös francba
2016. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pfffff.....meghogy kikototte. Az arcaba nevetnek es tovabb allnek, azonnal.
2016. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem volt szép dolog, hogy csajokat stírölt, de ebben még talán nincs semmi visszafordíthatatlan. Ha értelmes, akkor ez elég mély nyomot hagyott benne, hogy ne igyon ennyit, kicsit jobban észnél legyen.

A súlyoddal kapcsolatban: lehet azért kötötte ki, mert tudja, hogy téged zavar, és így próbál motiválni. Borzalmasan hülye módszer, de a pasik egy résza hajlamos erre.

Beszéld meg vele, hogy ez téged rettenetesen rosszul érint. Ha pedig csak maga miatt mondta, mert kifogásolnivalót lát benned, akkor nagy eséllyel tényleg tapló, és találsz majd jobbat, ha készen állsz rá.

2016. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem volt reszeg, ivott de nem annyit h total ne legyen kepben, h ne tudna h mit csinal... Es nem 1x raszoltam, allitson magan..
2016. ápr. 21. 09:01
 8/8 A kérdező kommentje:

Emiatt az elmult 2 nap alatt alig aludtam valamit, tegnap mikor mar aludni mentunk en csendben alomba sirtam magam, mert olyannyira ismet padlon volt az a csepp onbizalmam amim volt... Elmeseltem neki, h nekem az elozo nagy csalodasom miatt milyen nehez megbiznom valakiben. Mondta h o mindent elfog kovetni, h valtozzon a bizalmi kerdesem. Hat nagyon dolgozik rajta... Egyre inkabb taszit magatol pedig szeretem de tudom h nem bizok meg benne... Mi lett volna ha en nem megyek vele? Hany csajhoz ment volna oda?

Tegnap este filmezes kozben egy nagy szaju not alakito szinesznohoz hasonlitott, aki a filmben a parjat kerdezgette h epp hol van es mit csinal stb. Mondtam neki, h ha talan ugy vislkene ahogyan azt illik, akkor en sem lennek ilyen. Erre a valasza az volt, h o huseget fogadott nem vaksagot... De nem mellettem kellene

2016. ápr. 21. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!