Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szóvá tenni ezt?

Figyelt kérdés

ha a mostani helyzetben ide 700meterre kocsival megy orvoshoz..


Én fényűzésnek érzem és nem tenném


2022. aug. 10. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Inkább örülj neki, h van rá pénzetek.
2022. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes!

Mondok neked valamit, amit tegyél el a jövőre. Ez egy pici probléma, sőt lehet nem is az, hanem teljesen lényegtelen. Viszont nagyon jól megtudod látni, hogy mennyire belátó a másik, egy olyan dologban ami valójában súlytalan.


Most gondolj bele, ha valami fontosról lesz szó és ugyanezt az atitűdöt hozza.


A helyedben aggódnék.

2022. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekes a felfogóképességed. Kapcsolatban vagy az istenért! Nem szóvá kell tenni a dolgokat hanem MEGBESZÉLNI. Kérdezd meg tőle, hogy miért akar ilyen rövid távon is kocsit használni. Kérdezd meg közben magadtól is azt, hogy ez TÉGED miért zavar.
2022. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Keves info

Esetleg alig bir vanszorogni is?

Vagy visszefele be akar vasarolni 50 kg cuccot?



De amugy mennyit fogyaszt 700 méteren a kocsi es az ft ban?

2022. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#4 Irreleváns hogy mennyit fogyaszt. Nem azt mondta hogy máshová kéne az ára.
2022. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne relevans a fogyasztas, mikor erre hivatkozik a kerdezo, hogy fenyuzes a mostani helyzetben!(ilyen uzemanyag arak mellett)
2022. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Lehet neked van igazad és én voltam túl optimista. Én úgy értettem, hogy talán a világban zajló események kicsit felnyithatnák a szemünket, hogy van amin változtatni kell.


Egy átlag autó fogyasztásával számolva, ez az 1,4 km oda-vissza kb. 50 Ft-ba kerül. A fényűzés nem itt kezdődik de a f.szság igen :)

2022. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki fizeti? Ha külön kassza, és az ő autója, akkor nincs jogod beleszólni. Ha közös kassza, közös autó, akkor érdemes erről beszélni. De ha orvoshoz megy, akkor 700m-en is lehet jogos. Nem te érzed, hogy mennyire beteg.

Én valószínűleg letojnám, az a pár forint nem éri meg a hisztit. A nyugalmam többet ér. Meg eleve olyan párt választottam, akivel ugyanúgy gondolkodunk a pénzügyekről és a spórolásról.

2022. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szád nincs szólni, 5-10 év múlva meg majd sírsz hogy nem olyan a párod mint amilyet szeretnél. Ha ennyire nem megy ez a párkapcsolat dolog akkor minek erőltetted?
2022. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekem kicsit bicskanyitogató a stílusod,ne haragudj...

Nem mindegy az ok,hogy miért is teszi ezt a kedves párod,illetve én sokkal inkább azon aggódnék,hogy orvoshoz kell járnia...

2022. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!