Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tudja hogy megbántot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tudja hogy megbántott, mégsem kér bocsánatot, sőt, nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy sorozat amit eddig együtt néztünk. Nem élünk együtt így mondta, hogy amíg eszik megnéz 1 részt, de én kértem, hogy ne tegye, nézzen mást, mert engem is érdekel. Erre ő végignézte az egész sorit egyedül, ami nagyon rosszul esett, mert ez egy közös program volt eddig. Máskor is volt már hasonló, ő tökre elvan nélkülem, mindig én kérdezem mikor találkozzunk, azt érzem nem is vagyok fontos neki. Tudja hogy megsértett ezzel a húzással, de nem kért bocsánatot, csak küldött egy szívecskét meg kérdezte hogy már nem szeretem? Nem írtam neki semmit, már 2 napja nem is beszélünk, fel nem hívna hogy mi van velem… Volt már olyan, hogy én nem bírtam ki és én voltam aki telefonált, nem értem ő miért nem képes erre?…
2022. aug. 12. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekled.


Nem a sorozat miatt, hanem ezért:

már 2 napja nem is beszélünk, fel nem hívna hogy mi van velem…

2022. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak szexelni jár össze veled. Magadtól felhívod, bekapod neki, elég kényelmes élete van 😀
2022. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta óvoda...

Egyébként felhívna, ha annyira érdekelnéd.

2022. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha cseppet se erőlködik, nem érdekled. Azért kérdi, hogy már nem szereted-e, mert az érdekli, akkor vége van-e. Láthatóan nem zavarja. Kár kibékülni ilyennel, csak az időd vesztegeted.
2022. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott egy mini novella, amit fb-n olvastam. A nő kinyírta benne a férfit, amiért nélküle nézte a filmet.

Na, te ne nyírd ki, de békülni nem érdemes. Nem ő az igazi, minek strapálnád magad? Még csak nem is szeret.

2022. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled.
2022. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják játszmázásnak. Szépen kivárja míg te keresed és ezzel kitolja a tűréshatárodat.
2022. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem érdekled, teljesen leszar. Viszont úgy tűnik neked ez így tök jó, hogy a párocskád nem szeret és nem tisztel, hiszen még mindig vele vagy, sőt, megint te fogsz neki pitizni, mint mindig amikor megbánt.

Önbecsülésről hallottál már? Tök jó dolog, sokkal jobb, mint az ilyen ócska fos párkapcsolatok mint amilyen a tiéd is.

2022. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

Komolyan ezen veszekedsz vele mert megnézett nélküled egy sorozatot? Kész dedó....


2 napja nem beszéltek bisztos belemerült a sorozatba 😂🤣😅

2022. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jatszmazik.

Hanem simán csak nem érdekled.

2022. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!