Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja, már nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, már nem szeret, de amikor szakítani akarok vele, mégis szeret?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal. Vannak problémáink, sok veszekedés, eltérő igények, stb. Úgy érzem kicsit a végét járjuk. Tegnap valamin összekaptunk, nem volt olyan nagy dolog. Én bekülni próbáltam, mondtam neki, hogy szeretem. Ő mindig visszamondja, de most nem mondta, ezért viccesen megkérdeztem, hogy te nem? Erre azt mondta, már nem annyira, mint régen. Ez nagyon fájt nekem, ott helyben egy dolgot tudtam csinálni, könnyes szemmel szedni a cuccomat és lelépni. Majd megfogott és azt mondta, hogy igen tényleg úgy érezte a veszekedések miatt, hogy már nem szeret, de most, hogy látja, hogy elveszíthet, rájött, hogy mégis szeret még. Csak azt nem értem, hogy tudott megváltozni ez három másodperc alatt. Azt mondta, hónapok óta nem szeret már "annyira", aztán hirtelen mégis. Nem értem.


Van ilyen tényleg?


2022. aug. 12. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
ez a sok veszekedést kene megszüntetni. a férfiak menekülnek a savanyú csajoktol, es konfliktus kerülők
2022. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez marketingben is van.

Amikor nem kell valami az embernek, de hirtelen elveszik a lehetőségeket is tőle hogy akkor nem kaphatod meg, öszönszeruen utánakapnak.

2022. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem akar egyedul maradni.
2022. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Jah, nem akar egyedül maradni, mert akkor oda a fix p*nci, nem lesz rendszeres szex. Ilyenkor már látszik amikor sok a veszekedés, hogy az eltérő személyiségek miatt nem tudnak a felek dűlőre jutni, de erőltetik a kapcsolatot. Az egyik fél még azért mert vannak érzelmei, a másik meg azért, mert belegondol, hogy egyedül marad akkor nem tud csak úgy "leakasztani" egy másik partnert (nem lesz szex), ezért inkább azt mondja amit a másik hallani akar.

Ez az állapot addig fog tartani amíg az egyik fél nem lesz szerelmes hirtelen valaki másba. Addig jó lesz a "régi"is.

Szomorú dolog ez, de sok kapcsolatban így van.

2022. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#5 Bárcsak lenne szex...
2022. aug. 12. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor lelki "támogatás" kell neki. Csak legyél ott fixre. Ha már szex sincs az azért elég sokat elmond egy kapcsolatról, bár ez csak az egyik összetevője a sok közül kapcsolatnak.
2022. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeret, csak ha szembesül azzal, hogy egyedül marad akkor megijed. Nem a te szeméplyednek szól, ha nem te lennél ott hanem bármilyen másik nő akkor pont ugyanez lenne. Nem akar téged igazán, csak nem akar koppanni.
2022. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondta, amit hallani akartal. Ha ugy nezzuk, kieroszakoltad belole. Mar szex sincs. Biztos egy ilyen kapcsolatban akarsz maradni? Hany evet szeretnel meg igy lehuzni mellette?
2022. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus manipuláció. Sokan próbálnak azzal játszmázni, hogy azt éreztetik a másikkal, hogy nem szereti annyira, letojják, csenddel büntetnek, aláznak. Ilyenkor a kevésbé magabiztos, lelkileg gyengébb emberek megpróbálnak behódolni, talpnyalók lesznek, hogy kapják meg a szeretetet, törődést, amit a játszmázós párjuk korábban éreztetett velük. De ha nem jön be, és a másik fogja a cuccát, hogy na akkor vége, hirtelen egyből szeretnek, elkezdenek rádtapadni. Visszafele sül el a fegyverük.

Szánalmas viselkedés, nem merik vállalni a felelősséget a saját érzéseik iránt, inkább a másik érzéseivel játszanak, hogy mindig nyeregben érezhessék magukat.

A leírás alapján nem sok mentenivaló van a kapcsolatotokban. Hagyd ott, és legközelebb arra figyelj ki hogy bánik veled, mit tesz, ne arra, hogy mit mond. Mondani lehet bármit, az, hogy hogyan viselkedek a másikkal, az számít igazán.

2022. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Na, egy újabb dedós játszma.


De te is jó nagy fasz vagy, hogy nem szakítasz, mikor szakítani akarsz.

2022. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!