Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket ez mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez mennyire zavarna ha ezt csinálná a barátnőtők?

Figyelt kérdés
Barátnőm elment nyaralni a baráti társaságával egy pár és egy idegen srác akit ase tudtam ki az de ő már 4x találkozott vele...mint valami dupla randi. Ez igazabol nem is érdekelt volna, hogy ha felveszi a telefont ugyanis több napra is eltünt nem írt, nem reagált semmire. Látta hogy telefonáltam visszahivott de csak megcsörgetett és ezzel le is voltam tudva. Tehát az 1 hét nyaralása alatt 1 nap tudtunk normálisan beszélni. Ezt el is mondtam neki hogy ez nem tetszett és megbeszéltük, de legszomorubb az, hogy szerintem nem nagyon érzi azt, hogy rosszat tett. Szerintetek jogosan voltam kiakadva? Ti is féltékenyek letetek volna?
2022. aug. 13. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem mentél velük? Egyébként nekem ez nem férne bele.
2022. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Libanc, lapátra vele..., így tömören és érthetően palimadárkám szarvakkal.
2022. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de én se repesnék, ha a barátom csinálná ezt. Érzéketlen egyszerűen. Nem vagyok ellene, hogy egymás nélkül szórakozzunk, de sunnyogni nem kell. Ha nem is veszi fel a telefont, attól még írhatott volna, társaságban annyira én se szeretek telefonálni, meg emiatt kimenni, de attól még kommunikálni anélkül is lehet manapság, egyébként csak kifogás, ha nem tud. Max ha nem volt térerő, meg net a környéken, akkor oké.
2022. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. mert annyira nem csipem azt a társaságot meg valahogy igy alakult ez a nyár
2022. aug. 13. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nagyon zavarna. Nem azt akarnám, hogy ne menjen el baráti társaságával is szórakozni de szerintem amit ő csinált az nem szép dolog. Én mindenképpen megpróbálnám vele megbeszélni, hogy nekem ez rosszul esett és azt is elmondanám neki, hogy miért. Ha a helyedben lennék.
2022. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak attol félek ezt ujra eljátsza mert nyáron mindig megy ide oda és ilyenkor teljesen megfeledkezik mindenről...
2022. aug. 13. 21:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Már 5 éve vagyunk együt erre még nem volt példa hogy ilyet csinált és ez hihetetlenül rosszul esett, kicsit csalódtam benne.
2022. aug. 13. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csalódtam volna benne, és fel lennék háborodva a helyedben! Szóval megértelek!


Az myen viselkedés hogy látja hogy hívod,erre csak visszacsörget és kész?


Jó hogy megbeszéltétek ,de ezt nyomatékosítani kell benne ,hogy ez így nincs rendben. Mármint ha nem látod rajta a megbánást ,akkor nem fogta fel milyen bunkó volt veled.

2022. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Látom a szókimondó kritika a nyugati lelkeknek-felfogásnak sok, de az egyértelmű tények elfogadása is:DDDD


Szenvedjetek még 5 évig, aztán, ha bantu babád lesz, ráfogja a magas uv sugárzásra és azt is edd meg, írd ide ki:DDD

2022. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon mérges lennék a barátnőmre.
2022. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!