Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarna titeket ha a ti barátnőtök ezt csinálná? N

Figyelt kérdés

Zavarna titeket ha a barátnőtök megengedné hogy más férfiak italokra hívják meg és flörtöljenek vele?

Barátnőimmel szoktunk bulikba járni ahol rendszeresen flörtölnek velem pasik és gyakran fizetnek nekem pár italt. Szerintem ezzel semmi baj sincs és hagyni is szoktam, mivel mást nem csinálok velük, nem csalom meg a barátomat. Ő tudja, hogy szoktak más férfiak is próbálkozni nálam, de azt nem hogy én ezt hagyni is szoktam nekik. Ha megtudnátok hogy a ti barátnőtök is engedi ezt, féltékenyek lennétek?


2016. aug. 1. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Igen zavarna, mert nem szép dolog lehúzni senkit sem. Ha ennyi risztesség sincs bennem, akkor hogyan bízzak meg benne?

Ez kábé olyan, mintha potyáznál, azt is utálom.

Szóval már csak a személyiséged miatt is, valószínűleg rövid idő után szakítanánk.

2016. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Na szép, már írni sem tudok: "Ha ennyi tisztesség sincsen benned..."
2016. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nőként égne a képemről a bőr a helyedben.

Nem hiszem, hogy újat mondok: a férfiak nem azért hívnak meg egy (vagy több) italra, mert nem tudják hova tenni a sok pénzüket, ezért ahelyett, hogy elosztogatnák, így tesznek jót az emberiséggel. Ezek a férfiak azért hívnak meg téged azokra az italokra, mert azt remélik, több is lehet a dologból.

Szép és jó, hogy te nem akarsz semmit, meg szereted a párod, de ilyenformán ezt kihasználásnak hívják.


Persze, ettől függetlenül, ha a párodat nem zavarja a dolog, akkor az említett pasik tárcáján kívül másnak nem ártasz... Az én párom esetében nem lenne kérdéses a szakítás. (Én is kivágnám, ha más csajokat hívogatna meg egy-egy italra, akkor is, ha nem akar semmi többet az egonövelő flörtnél.)

2016. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Engem igen is zavarna ha ezt csinálná a barátnőm. Ha a barátnőivel megy bulizni akkor velük bulizzon, és iszogasson, vagy táncoljon, ne idegen pasikkal flörtölgessen. Fontosabb kérdés, viszont az hogy téged zavarna-e ha a barátod idegen lányokat hívogatna el kávézni, vagy italra egy szórakozóhelyen és ő is flörtölgetne velük?
2016. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:

Én igen, először féltékeny lennék, aztán meg dühös...


Na tegyük fel, pasid eljár bulizni, meghívna idegen nőket piára, és flörtölne velük...te ki is dobnád, nem?


Maradjunk abba, hogy ha egoboost-ra van szüksége, akkor az ajtón kivül megtalálja.

26/F

2016. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Blade Bone ***** válasza:
Csalódást okoznál... :(
2016. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Zavarni mondjuk zavarna a dolog,ez nemis kérdés,viszont AMENNYIBEN MARADÉKTALANUL MEG LEHETNE BÍZNI A HÖLGYBEN,úgy nem gördítenék akadályt az ilyesmi ténykedéseknek...(De azért a fél szememet valszeg rajta tartanám mindig,feltünés nélkül...)
2016. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavarna, mert ilyen nő nem sokáig lenne a bnőm.
2016. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Önértékelési zavarral küzdhetsz, ha neked ha más bókjaira, hódolatára van szükséged ahhoz, hogy érezd milyen jó nő vagy. Kb. mint a facebook-on likevadász macák.


Le lehet pontozni

2016. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Attol, hogy torolteted a valaszokat, a viselkedesed meg nem lesz kevesbe undorito.
2016. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!