Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a barátnőddel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a barátnőddel ha ellenezné hogy egyetemre menj?

Figyelt kérdés
2022. aug. 14. 08:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%

Kicsit összetettebb a válaszom egy sima igen/nem-nél. :)

Vannak olyan szakok, amiket ÉN! feleslegesnek tartok (attól még nem az, ez csak az én véleményem). Ha egy olyanról próbálna meg lebeszélni, akkor azt mondanám, hogy igaza van. De mivel eleve feleslegesnek tartom, ezért nyilván nem jelentkeztem volna oda, tehát nem erről van szó.

Így egy olyan szakra jelentkeztem, ami szerintem jó lesz nekem. Ha megtud győzni az ellenkezőjéről, akkor nem megyek oda. Ha nem tud róla meggyőzni, akkor pedig megbeszéljük, hogy mi legyen a továbbiakban velünk. Miért kellene egyből szakítani emiatt? :)

2022. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A másik lehetőség az hogy marad a középszintű végzettség és annak megfelelő állás. Ilyesmit szerintem csak önszántából választhat valaki s ennél minden diploma jobb még az is ami amúgy felesleges. Hisz a szakma attól nem vész el.
2022. aug. 14. 08:28
 3/25 anonim ***** válasza:
36%

Ha annyi eszed van, mint a fekete pakítónak, miért csodálkozol, hogy jót akar neked...


Ha olyan szakot tanulnál, ami még a wc takarításhoz se jó...


De mivel e kérdést kiírtad, mást nem is lehet gondolni...örülj, hogy valaki ismer-eltűr...

2022. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nincs olyan szak ami wc takarításra se jó. Max. olyan van amiről nem tudod hogy mire jó.
2022. aug. 14. 08:53
 5/25 A kérdező kommentje:
(Bár aki szerint egy IT szak wc takarításra se jó annak kár is hozzászólnia mert ennél nagyobb hülyeséget már nagyon nehéz kitalálni)
2022. aug. 14. 08:56
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Bárkit eltüntetnék az életemből, aki ellenzi, hogy több legyek és tanuljak. Tök mindegy milyen szak, még a könnyebb szakok egy mester után, esetleg még egy posztgrad után igazán értékesek lehetnek. Nyilván közben el lehet dönteni, hogy nem jön be és nem jut el valaki magasabb fokozatig, de attól még lebeszélni valakit az egyetemről jó nagy tahóság és csak le akar húzni.

Arról nem is beszélve, hogy micsoda élmény az egyetemi élet. Nem lehet, hogy attól fél, hogy elhagyod, mert csomó embert ismersz meg és kinyílik a világ?

2022. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ez egy régi történet s azóta minden kiderült.

Csak a többiek véleménye érdekel.


De jól mondod.


A történet háttere az volt hogy ha felmondok a minimálbéres állásomban és egyetemista leszek akkor pár évig még annyi pénz se lesz.

Márpedig egy minimálbéres pasit is le lehet huzzni amíg nem talál jobbat, de egy elsőéves egyetemistát azonban nem.


"Nem lehet, hogy attól fél, hogy elhagyod, mert csomó embert ismersz meg és kinyílik a világ?"

Nem zárható ki ez se de szerintem a rövidtávú kevés de potya pénz jobban dominalt.

2022. aug. 14. 09:22
 8/25 anonim ***** válasza:
Itt nem a tanulás a gond, hanem a csajjal akartad eltartatni maga évekig.
2022. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem, akkor még a szüleimmel laktam. A csajnak csak nem jutott volna onnantól potya pénz ahogy ezt írtam is, de eltartania nem kellett volna nem is tudott volna hisz ő nem is dolgozott. Én viszont félárvakként az egyetemi évek alatt kaptam volna ugyanannyi pénz mint azzal az állással.
2022. aug. 14. 11:00
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen a minimálbéres állásból nem nagyon lehetett volna a közös élet. Arra azonban jó volt hogy rövidtávon fejjen. És így derült ki hogy hosszútávon nem tervez velem .
2022. aug. 14. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!