Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőddel azért szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőddel azért szakítanátok, mert sokat besértődött és 'túl nagyon magának akart' és úgy látnátok, hogy változott, megpróbálnátok újra?

Figyelt kérdés

Feltételezzük,hogy első kapcsolatotok volt. Sok mindent nem úgy kezeltetek,mint kellett volna.

A lány folyton azt hajtogatta,hogy nem érzi hogy fontos lenne számotokra, kevés időt szántok rá, pedig legtöbb esetben megérthette volna,hogy a suli fontosabb és ez most egy ilyen időszak stb.

Ezen sokat veszekednétek,majd kimondanátok a szakítást, azzal az indokkal,hogy nem lehet kibírni ennyi dunnyogást és veszekedést.

A lány pár hét múlva írna egy nagyon hosszú szöveget,hogy ez az eset és ennyi idő megtanította őt arra,hogy mindig meg kell becsülni azt amije az embernek van, megtanult sokkal megértőbb lenni,és megtanulta azt,hogy nem szabad folyton elégedetlenkedni.És,hogy nem nyűg akar lenni valakinek,hanem egy szerető társa.A hisztis lány szintről sokkal feljebb lépett,és már rájött a hibáira,amit soha nem követne el mégegyszer.


Adnátok még egy esélyt magatoknak,ha ezt leszámítva minden dolog teljesen tökéletes vele?


2014. máj. 31. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem! Saját tapasztalat, de egyénenként változó..
2014. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még egy esélyt igen, de csak egyet

ha mégse változott, akkor a közeljövőben nem is fog

2014. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. ez csak ideiglenes lenne nála.
2014. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám, és ha kis idő múlva újra előjönnének a dolgai, vágnám ki a fenébe.
2014. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez volt, hogy kevés időt szánt rám mikor lett volna ideje se akart velem lenni többször szóltam, hogy úgy érzem hanyagol és nem vagyok neki fontos, később be is bizonyosodott, hogy tényleg azért volt mert csak én "voltam" neki és kész. De a te eseted más mert nálatok egyéb dolgok működtek csaj a barátnőd nem értette meg, hogy neked nincs sok szabad időd. Én adnék neki még egy esélyt, de egyetlen egyet nem többet, ha tényleg tanult az esetből akkor jól is alakulhat, ha nem akkor hagyd ott.

19/L

2014. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!