Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem szeretem a férjem ezek már annak a jelei?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem rég volt egy kérdésem amiben semit nem haladtunk előre és eljutottam odáig hogy úgy érzem hogy már nem szeretem

Ilyen érzéseim vannak hogy nem szeretem ha melletem van már az is idegesít ha hozzám szól nyugodtabb vagyok ha nincs ithon


2022. aug. 14. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha azt érzed, nem szereted, akkor nem szereted.
2022. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Volt férjemnél megvoltak ezek az érzések amiket leírtál, de ezektől függetlenül szerettem.
2022. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És meg kérdezhetem miért volt férj ?
2022. aug. 14. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amiben nem sikerül dűlőre jutni? Ha már irritál a jelenléte akkor az mindenesetre nem jó jel.
2022. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4 nagyon nagyon sok mindenben nem jutunk dűlőre

Pl nem tudja ki mutatni hogy szeret az itthoni lustasága a ház körül mindenért is könyörögni kel a napi 2 sör az elmaradhatatlan és ha szólok neki akor én mindenért is haragszok morgok 3 gyerekünk van és azokkal sem nagyon foglalkozik néha néha mikor milyen a kedve lassan 3 hónapos lesz a 3 gyerkőc és aztondta én változtam meg és igen megváltoztam el merem mondani mit gondolok és szólok azért amiért idáig nem szoltam

2022. aug. 14. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, ezen problémák miatt elhidegültél tőle érzelmileg...

Gondold át,van-e visszaút?...

2022. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van három gyereketek akkor azért itt nem a szakítás,válás irányába kellene gondolkodni hanem meg kellene próbálni megoldani a gondokat, megbeszélni a sérelmeket. Persze ehhez két ember kell, közös akarat kell megjavítani egy elromlott kapcsolatot. A kommunikáció lenne mindennek az alapja, ki kell beszélni a gondokat sérelmeket, nem pedig magatokba fojtani. Jogosan szeretnéd hogy a párod nőként kezeljen, kimutassa a szeretetét, jogos hogy elvárásaid vannak egy kapcsolatban de neked is nyitottnak kell lenni a másik fél megértésére. Csak nem véletlenül vagytok együtt, nem véletlenül van három gyereketek, próbáljatok visszatalálni a régi önmagatokhoz kicsit, feléleszteni az érzéseket, a régi tüzet az emlékeken, közös múlton keresztül.
2022. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!