Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy nem tudok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy nem tudok az ő elvárásainak megfelelni és ez felemészt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly kezdtem el járni egyetemre 24 évesen. Mellette dolgozok havonta 180 órát a nappali tagozat mellett. Egy pár tárgyam nem sikerült persze tudom én rontottam el viszont a páromnak már megvan a diplomája és nem érti meg ,hogy nem tudok úgy teljesíteni ennyi munka mellett ahogy illene. Úgy érzem emiatt teljesen el fog ítélni. Be szeretném fejezni nyilván az iskolát de a munkát nem hagyhatom csak úgy ott mert akkor iskolába se tudnék bejárni...

Egyáltalán,hogy mondjam el neki azt ,hogy így érzek ezzel kapcsolatban főleg,hogy folyamatosan basztat a sulival pedig órákra is bejárok. Aztán persze jön az ,hogy rá nincs időm.

Szeretem őt de nem érzem magam így már motiváltak.. még az elején éreztem magamban az erőt,h igen is képes vagyok rá de most már azt sem érzem. El vagyok kendőve.


Sokszor célzott arra ,hogy ő akar majd menni Msc -re mert úgy érezné magát igazán elismertnek. Bár még nyelvizsga kellene neki..

Ezek szerint én így egy értéktelen embernek számítok?


Min kéne változtatnom?


2017. febr. 13. 04:31
 1/10 anonim ***** válasza:

És ő ezt szintén munka mellett érte el?

Ha nem, akkor tartsa tiszteletben az életedet, illetve ródd fel neki, hogy így ne bíráljon.

2017. febr. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem direkt ássa alá az önbizalmadat, mert túl erősnek érez magához képest.

Patricia Evans-tól olvasd el a Szavakkal verve c. könyvet.

2017. febr. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Dolgozott suli mellett de csak annyit ,h meglegyen a koli díjja és egy kis költő pénze szóval olyan heti 10 órát maximum.


Gondolkoztam azon is ,h felmenjek kollégiumba de apukámat nem szívesen hagynám egyedül már nem egy mai csirke a 70.élet évet tapossa és tuti belebetegedne ha egyedül hagynám. Gondolkoztam másik munka helyen is de akkor se magamat nem tudnám fent tartani se apukámnak segíteni. Szeritnem nem mind1 ,hogy majdnem 50ezer vagy majdnem 200ezer Ft.


Ezt a párom is tudja és ennek ellenére még is elég sűrűn mondja ,h a diplomás ember az értékes ember. Szóval ha elbukom akkor egy senki vagyok ? közben attól fél ha meglesz az informatikus diplomám többet fogok keresni mint ő kertészként.

2017. febr. 13. 05:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég paraszt párod van. Csak a diplomás értékes. Neki meg nyelvvizsgája nics, ennyit erről :D
2017. febr. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ertekes vagy neki! Nem kell megfelelnetek egymasnak,ahhoz,h szeressetek egymast es jo legyen a kapcsolat! Erezd jol magad vele es szeresd. Ne akarj megfelelni. Megfelelni allasinterjun kell.

N

2017. febr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ilyen kapcsolattól mentsen meg az isten. Lehet, hogy szeretitek egymást, de ezzel a mentalitással, teljesen padlóra fog téged tenni.
2017. febr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak van igaza. Én valahogy soha nem így képzeltem egy párkapcsolatot. Ez távol van attól...
2017. febr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen elvarasok, meg msc... hagyjuk mar... az ne magyarazzon, aki egy sima BA alatt nem tud osszekaparni egy nyomorult angol komplex kozepet. A pasidnak csak baromi nagy szaja van, teged meg elvakit a rozsaszinkod.
2017. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret igazán a párod. Ha szeretne, nem frusztrálna állandóan, hanem segítene, ahol és amennyire tud. Ha mellette maradsz, az egész életed erről fog szólni.
2017. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban ne basztassa az ember a másikat, az milyen dolog már?

Az a kis pöts meg nem diplomás, mert hol a diplomája?

Ebből a kevésből, amit írtál, te vagy az ezerszer értékesebb és érettebb ember.

2017. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!