Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban okozhat végzetes problémát az ha a hölgy jóval magasabb iskolázottságú , mint a férfi , akivel együtt él ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 18. 20:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt fordítva is.
2022. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
Ha a férfi pénzzel kompenzálja a képzettség hiányát, akkor minden rendben lesz.
2022. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az intelligencia nagyfokú eltérése okozhat problémát, ami nem minden esetben jelent egyet az elvégzett iskola szintjével.
2022. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlen! Ismerek olyan embert aki 8 általánost végzett el, és egy nagyon értelmes vállalkozást csinál,amihez fontos az ismerettség az állatokkal kapcsolatban (biológia,környezeti megfigyelések stb), és jól is keres vele! Nem volt lehetősége a tovább tanulásra.


Szerintem ennek nem szabad amúgy a két ember között problémát okoznia! Az intelligencia a lényeg!

2022. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Attol fuggkisebbsgi komplexusos e valamelyig tag. Az ugy okozhat.
2022. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem is tudtam hogy az egyetem ad észt is, illetve műveltséget :)
2022. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A hatoshoz hasonló megjegyzésekkel bombázás napi szinten például nem túl konstruktív.
2022. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Ha meglátja ezt az írásképet, menekülni fog. Kivéve, ha hasonlóan értelmes ő is, hogy "veeessszőőőő elééééé ééééés utááánaaaa iiiisss szóóóköööz keeeeeeell, vaaaan beeeszéééél és jááááár eeeeegyszeeeereeee, deee eeeez vaaaan neeeehéééézz"
2022. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos én eddig azt tapasztaltam, hogy aki megrekedt egy szinten, az az élet minden területén ehhez mérten fog viselkedni. Tehát ha neki elegendő volt a nyolc általános, elég lesz neki az alacsony érzelmi intelligencia is, mivel nem is igazán foglalkoztatja a dolog. Mozog egy kis beszűkült világban és neki az a pici tér elég.

Nekem viszont nem, pont ezért fogok mellette szenvedni.

2022. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Kérdésemet részben azért is tettem fel , mert kíváncsi vagyok hogy csak a szüleim között okoz e problémát az iskolázottsági különbség , illetve az ebből adódó , kereseti különbség is , vagy sok más kapcsolat meghatározó tényezője .

De van saját , megélt tapasztalatom is .

Például , amikor még "fiatal , szingli voltam és nagy erővel kerestem a lehetőségeket , hogy lányokkal ismerkedjek , volt olyan lány , akivel órákat beszélgettem és végig nevetgéltünk s láthatóan jól érezte magát a társaságomban .

Még nem egyszer , feltette a rettegett kérdést felém !

Mi az eredeti végzettségem , milyen iskolát végeztem ? - kérdezte .

Én szakmunkásképzőbe jártam , feleltem .

Én ekkor már tudtam , hogy a lány , akivel addig jól haladt az ismerkedés , jogi egyetemet végzett .

Aztán a lány hirtelen el csendesedett , komoly arcot vágott , majd kapkodni kezdte a levegőt , kissé idegesen remegett , majd azonnal kérdőre vont , hogy még is mit képzeltem én , amikor őt oda csábítottam a megbeszélt randinkra !?

Aztán nagyjából megnyugodni látszott a lány , majd azt felelte : - ő még életében nem ismert félre ennyire senkit , mint engem !

Ám dicsőségemre szolgáljon , hogy egyáltalán nem feltételezte rólam azt , hogy én kevésbé vagyok iskolázott , mint ő maga .

De értsem meg , hogy én meg ő , soha többé nem találkozhatunk , mivel ő nem hajlandó odaadni magát egy nálánál jóval alacsonyabb társadalmi szintű férfinek ! Majd megköszönte a beszélgetést és a meghívást , fel hívta a figyelmemet , hogy töröljem ki a telefon számát és ne keressem többé , ezzel elköszönt és távozott mellőlem az asztaltól , még az italát is ott hagyta .

Nagyon szomorú voltam és csalódott , úgy éreztem hogy én jóval kevesebb ember vagyok , mint egy nálam jóval magasabb iskolát végzett ember .

2022. aug. 18. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!