Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tenyleg vegzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tenyleg vegzetes hiba?

Figyelt kérdés

A lenyeg: van egy egyetemi baratnom, akivel sokszor akartunk mar bulizni menni, es most a pasijaval meg vele mentem volna. De a lany beteg lett, ezert ketten mentunk el a baratjaval a koncertre, aztan a vegen ugy alakult hogy nala is aludtam, de kulon szobaban. (Ketten voltunk a lakasban, a lany videken van a szuleinel.)

A baratom azt mondja, hogy csalodott bennem, amiert ezt tettem, es hogy ez nem fer bele kapcsolatba. En nagyon szeretem ot, de ugy gondolom igazabol semmi rosszat nem tettem, persze igy elmondva "ittasan ott aludtal egy pasinal" gazul hangzik, de a pasi a baratnommel jar es akkor se kezdtem volna vele semmit soha ha nincs baratom, baratno pasija mindig tabu...


2018. dec. 23. 16:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem eleg megalazo volt a baratodnak a szituacio, a magad reszere pedig iszonyat felelotlen.
2018. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Te mit szólnál hozzá hogyha a pasid elmenne bulizni egy csajjal és nála aludna?
2018. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha egy jobaratjanak a csajarol lenne szo nem szolnek semmit. A barat pasijara/csajara sztem nem nyomul ra senki. Es biznek benne annyira hogy ha azt mondja nem volt semmi akkor nem volt semmi. Persze talan feltekeny lennek kicsit de nem tartom ezt szakitooknak...
2018. dec. 23. 16:52
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Végzetes hibának biztos nem mondanám, max. kicsit furának tartom ezt a döntést, magamból kiindulva, hiszen elsősorban azért mennék, hogy a barátnőmmel töltsem az időt, hiszen ő áll hozzám közel. Nem hisztiznék emiatt, de nem venném jó néven.

Abban az esetben érteném meg, ha tudnám, hogy az adott koncert nagyon fontos lett volna neked, olyan, amit semmiképpen nem hagytál volna ki.

2018. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%

-Miért kellene elhinnie hogy a csávó a barátnőd barátja?

-Miért nem hívtad fel a srácot hogy jöjjön el érted kocsival?

2018. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Mi az h miert kene elhinnie? Szerintem az egy szar kapcsolat ahol a felek nem oszintek egymashoz vagy azt feltetelezik h a masik hazudik.


A baratnom is videken van most es amugy sincs kocsija.

2018. dec. 23. 17:01
 7/25 A kérdező kommentje:
Mmint a baratom is.
2018. dec. 23. 17:01
 8/25 anonim ***** válasza:

"úgy alakult"

Gondolom, egyetemi városban éltek. A tömegközlekedés pl. olyan sz.r, hogy csak a pasi lakásáig tudtál eljutni?

2018. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%

én is aludtam már együtt egy szobában is olyanokkal, sőt még egy ágyban is, akivel nem történt semmi, csak ez volt a praktikus megoldás.

szerintem elég furcsa, hogy a barátnőd pasijával mész el koncertre, már a barátnőd szempontjából is, de valóban nem tartanám ezt szakítóoknak, legfeljebb megkérnélek, hogy többet ilyet ne csinálj.

mondjuk vihetted volna a barátodat is a barátnőd helyett.

De amúgy meg simán bele lehet futni ilyen váratlan helyzetekbe, te nem csaltad meg a barátodat, szóval nem kellene ezen rugózni. Csak ne legyen rendszeres.

2018. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

O mar elutazott videkre elobb, ha itt lett volna megkerdezem eljon-e. A baratnom mondta h akkor menjek el a baratjaval o nem tud, de azert biztos orulne ha nem egyedul kene mennie. En meg ugy voltam vele miert ne, jofej a srac es sajna keves baratom van aki szereti ezt a fajta zenet(rock, metal) es emiatt ritkan van tarsasagom effajta koncertre szoval orultem h most van valaki.


De amugy tudta a baratom h ketten megyunk, meg este ittasan is irogattam neki h szeretem stb csak aztan az ottalvasrol nem kerdeztem meg, mert nekem olyan volt mintha barmelyik haveromnal aludnek, nem gondoltam bele h most ez kivulrol gaznak tunhet....

2018. dec. 23. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!