Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelt kérdés

A barátom tegnap elhivott vacsorázni, majd közölte hogy o nem ehes, és hogy a mamája adott neki pénzt a vacsorára de nem volt hajlandó kifizetni nekem mert o nem eszik most.


Minek hívott el egyeltalan? Meg mi ez hogy kap pénzt, de nem hajlandó fizetni. Most jo, én ettem kifizettem magamnak, de azért jó lenne ha nem önzősködne



2022. aug. 19. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető dolog, hogy ha valahová elhívok valakit, akkor felajálnom, hogy fizetem a fogyasztását. Vagy ha ez nem megoldható, akkor eleve megbeszélem vele, hogy mire számítson.

Fukar, modortalan suttyó a "barátod".

2022. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meghívott ,hogy egy étteremben egyél már valamit a saját pénzedből!


Vond le a következtetést.

2022. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen....ennél lentebb nincs! Gondolom a mamája azért adott neki pénzt,mert nem akart rá főzni, és akkor egyen valami.


Elfogadta a pénzt,zsebre rakta, és téged elvitt kajálni,mint ha ő olyan gentleman lenne :D közben meg a végén közölte hogy mégsem :D

2022. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Kajált volna ő is csak sajnálta rá a pénzt.

A legokosabb az lett volna ha a mama penzbol bevásároltok és főztök. Vmi nagy gyerek lehet.

2022. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem 100-as...
2022. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves ez a jóember, hogy a mamája finanszírozza a randevúkat?
2022. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
20😅 mindent a mamája fizet, de állandóan oda is jár. Volt olyan hogy lemondta a programot mert a mamajahoz megy. Bármit mond mamaja egyből adja a pénzt
2022. aug. 19. 15:08
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Csoróbb suttyot nem találsz? Szanalom....
2022. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!