Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasít el a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el a férfi mindenkit maga körül?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, a korkülönbség közöttünk közel 20 év. A kapcsolat elején már szexuális jellegű problémák adódtak, szexuálpszichológus kezeli.

A kapcsolat kb 7 hónap után véget ért, közrejátszott a merevedés hiánya miatti szexhiány is.

Egy hónapig külön voltunk, ez idő alatt rájöttem, hogy mégis szeretem, és felvettem vele a kapcsolatot. Most pedig elutasít, mondván olyan sok a probléma körülötte (cukorbetegség, anyagi problémák,), melyek olyan stresszt generálnak, hogy ő ezek miatt nem tud a szex terén javulást elérni.

Szeretnék segíteni neki, mellette lenni, de nem hajlandó velem kommunikálni sem. Meg akar engem óvni...


Voltatok már hasonló helyzetben? Mi lenne a helyes lépés?


2022. aug. 19. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén ha nem akarja hogy közeledj.
2022. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen idős embernél ez normális, lesz majd neked is elég bajod annyi idősen, te se kívánnál egy aktív 20 évvel fiatalabb, folyton szexelni vágyó párt..
2022. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az okos ember tanul abból, ha 1x megégeti magát. Ő megégette magát veled, és tanult belőle.
2022. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenkit, csak téged. Nem kíváncsi rád, sem a "segítségedre". Hagyd békén.
2022. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz neki segíteni. Már maga az, hogy teljesítenie kellene 20 évvel fiatalabb nővel, az okozhatja a problémát, nemhogy a többi. Engedd el!
2022. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy korodbelit.
2022. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt, ha elutasít hagyd békén, másrészt ami miatt egyszer véget ért és azóta sem javult a helyzete, akkor most mitől fog működni? Gondolom szegény, tudja a határait és esze ágában sincs mégegyszer megégetni magát.
2022. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem a kora a gond, hanem a cukorbaj és a csóróság. Én sem csajoznék így...sőt, én már bekaptam volna a vadászpuskám csövét...
2022. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért nem akar közeledni ,mert nem akarja átélni naponta hogy szeretne szexelni de nem képes rá. Nekem is volt ilyen haverom, ugyanígy viselkedett amiatt, mert volt néhány rossz tapasztalata.

Nagy nehezen rábeszéltem, hogy vegyen be egy fél viagrát találka előtt 1-2 órával és úgy állt a cerkája, hogy ő mászott rá a nőre. van erre megoldás, igaz némi pénzbe kerül,de heti 1-2 szex nem okozhat problémát.

Persze ha ezt úgy éli meg hogy ciki és inkább szenved otthon magában akkor rá kell hagyni, azzal nem lehet mit kezdeni. A péniszgyűrűt is érdemes kipróbálni, ha látja hogy hatásos nem fog miatta balhézni.

2022. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy alapbetegségem, emiatt inkább elmarom magam mellől azt, aki közeledni is próbál.
2022. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!