Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez olyan dolog, amirol tudnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan dolog, amirol tudnia kene a paromnak?

Figyelt kérdés

25 eves no vagyok, 3 eve vagyok egyutt a baratommal, harmonikus, oszinte, szeretetteljes parkapcsolatban, habar az eleje eleg docogosen indult.

22 evesen egy borzasztoan nehez es erzelmileg megterhelo szakitast eltem at. Keptelen voltam elfogadni hogy elveszitem az akkori baratomat, hogy ennek igy kell lennie es foggal korommel ragaszkodtam, akkor ugy ereztem senki mas nem szamit. Mindig is ragaszkodo tipus voltam o volt az elso baratom es nem tudtam konnyen tovabblepni, nagyjabol semennyire. A 3 honapos depresszios allapotom utan, a kisirt szemeimet latva es azt hogy nem javul a lelki vilagom, a kornyezetem arra buzditott hogy akkor probaljam meg ujra az exemmel de legalabb egy randira menjek el valaki massal.

Ez a randi pedig a mostani parommal volt, ennek mar lassan 3 eve. Az elso randink nagyon rosszul sikerult, semennyire nem tudtam a fiura koncentralni, nagyon tavolsagtarto voltam vele. Valahogy megis ugy alakult hogy meg 1-2 alkalommal talalkoztunk, de en tovabbra is az exemet helyeztem eloterbe.

Egyik heten a hugom diplomaoszto partyjara o is meg volt hivva, mert joban volt a csaladommal. Az este vegere elegg spicces allapotba kerultem es osszekeveredtunk, majd egyutt toltottuk az estet, lefekudtem vele.

Ha ez nem velem tortenik, akkor azt hiszem hogy ilyen csak a filmekben van, de tenyleg mintha ez lett volna az az esemeny aminek be kellett hogy kovetkezzen mielott el tudom ot engedni es tovabb tudok lepni. Azt ereztem hogy mar nem esett olyan jol az olelese, mintha reggelre elmult volna a szenvedesem es a vagyakozasom utana. Az esetet masnap megbeszeltuk az exemmel es teljesen lezartuk a kapcsolatunkat.

Azt ereztem hogy vagyom a “randis fiu” tarsasagara de persze egy hatalmas ko nehezedett a szivemre mert ugy ereztem, errol talan tudnia kene, meg igy is hogy csak 2 randin vagyunk tul es persze nem igertunk semmit egymasnak, en mindig igyekeztem az eletben korrekt lenni. El is terveztem neki egy szoveget, de vegul nem kuldtem el, anyukam volt az aki leginkabb lebeszelt rola, mondvan nem tartozom meg neki magyarazattal, nem a parom vagy a ferjem, ne gatoljam meg magam mindig a boldogsagtol a lelkiismeretessegemmel.

A kovetkezo randinktol szamitva meg 4-5 hetig ismerkedtunk mielott hivatalosan is kimondtuk hogy egy part alkotunk. Termeszetesen azota senki mas ferfira meg csak ra sem neztem. Megis gorcsberandul a gyomrom amikor ez a tortenet eszembe jut es felek hogy talan megcsalasnak szamithat.. pedig olyat sose tennek vele es azt is tudom hogy a parom a megcsalast biztosan soha nem bocsajtana meg senkinek.

Koszonom ha elolvastad az en kis tortenetemet es ha van par gondolatod hozza nagyon orulnek a segitsegnek.


2022. aug. 20. 08:21
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Meg az hozzatartozik a sztorihoz hogy a parom nem szeret a multrol, a volt kapcsolatokrol beszelni, igy sosem kerilt szoba kozottunk az exem sem, konkretan semmit sem tud rola.
2022. aug. 20. 08:27
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Fordítsuk meg a kérdést.

Te hogy érezted volna magad ha kiderülne, hogy a mostani párod az ismerkedésetek alatt lefeküdt a volt párjával?

2022. aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Miért 3 év után jut eszedbe ezen dilemmázni? Unatkozol? Kell a dráma?
2022. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagyok valakivel hivatalosan együtt, addig nem is tartozunk hűséggel egymás iránt. Felesleges lenne egymást azzal stresszelni, hogy ezt elmondod neki.
2022. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd már el a régi sztorit.

Van egy párod, élvezd vele az életet.

2022. aug. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még akkor illet volna elmondani, így 3 év után van persze még mindig jelentőssége,de már mit beszéltek át rajta?! 3 év alatt már kialakult a jó párkapcsolatotok,teljesen máshogy nézett rád az elején,mint ennek tudatában nézett volna hogy megcsaltad még az ismerkedéskor.


Most nem tudom mit fog szólni ha ezzel 3 év után előjössz.

2022. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell elmondanod. Oké, nem teljesen korrekt dolog, hogy ha valakivel ismerkedsz, lefekszel valaki mással, de akkor nagyon az ismerkedés elején voltatok, két randi az semmi, gondolom, nem volt testiseg sem.

Ha nagyon zavar téged a dolog, akkor annyit mondj neki, hogy lefekudtel egy sraccal a legelején, de nem kell hozza tenni, hogy az exed volt, különben arra fog gondolni, hogy valószínűleg most sem zartad le, amit nem feltételezek abból, amit leírtál.

2022. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolog lett volna, amit illő elmondani. De az a baj, hogyha ezt akkor megteszed akkor lehet, hogy most a barátod nem a barátod. De ez ilyen patt helyzet, hogy nehéz belőle jól kijönni. Az sem volt szép dolog, hogy eltitkoltad. Viszont most elmondani meg megint egy olyan dolog, hogy "eddig nem zavart?"
2022. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valaszokat!


Persze, eddig is havart, persze rengetegszer eszembe jutott a 3 ev alatt. De sosem gondoltam volna hogy ilyen komoly kapcsolat alakul ki koztunk es hogy vele szeretnem leelni az eletem.

Mindketten elmondtuk a masiknak a 2. randin hogy nem szeretnenk parkapcsolatot.. valoszinuleg ez is kozrejatszott hogy nem vettem olyan veresen komolyan az elso 2 randinkat. Hisz azt hittem csak egy kaland lesz, ebben maradtunk

2022. aug. 20. 09:01
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Biztos túl rendes a pasi, és ez unalmas. Kell valami balhé, mint a sorozatokban.
2022. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!