Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy 35 éves nővel. Én 25 vagyok. Lefeküdtünk, majd megegyeztünk abban, hogy semmi komoly nem lesz köztünk, csak összejárunk, és hébe-hóba elmegyünk kettesben valahová. Ő ki is emelte, hogy tőlem egyáltalán nem akar semmi komolyat, hanem ez addig fog tartani köztünk, amíg valamelyikőnk nem kerül kapcsolatba. Neki mellesleg még van egy 10 éves gyereke is.


Én végig ebben a tudatban éltem, úgyhogy mellette ugyanúgy csajozgattam, és lefeküdtem nőkkel. Az elején ő is mesélt az ő kalandjairól. Viszont tegnap meg rámírt, hogy igazából én vagyok az akit ő keresett idáig, és hogy mi most akkor együtt vagyunk? Meg hogy ő szeretné komolyabban is. Illetve megjegyezte, hogy én milyen rendes vagyok, hogy nem beszélek más lányokkal... Hát szólni alig bírtam. Most én érzem magam full szarul, mert más lányokkal is találkozgatok. De az elején tökre nem ezt beszéltük meg.

Szerintetek mit csináljak most ezzel a helyzettel?



2022. aug. 20. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg, hogy nem ezt beszéltétek meg, találkoztál másokkal is és zárd le az ismertséget.
2022. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Légy tapintatos, de egyenes. Ne hagyd, hogy belemanipuláljon valamibe, amit te nem akarsz.
2022. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Full tuskó vagy öcsi hogy nem emlitetted hogy te mást is akarsz dugni és ő kevés neked...
2022. aug. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Egy 35 éves nő 10 éves gyerekkel ne egy 25 évesben találja már meg az " igazit". Vergődő liba, ne hagyd, hkgy magával rántson. Menekülj.
2022. aug. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha jót akarsz magadnak és nem marionett báb lenni, akkor minél előbb szakítás,mindenhonnan törlés.

Egyébként pedig nem ártana, ha bírnál a farkaddal- sok gondot előzhetsz meg.

Férfiként írom.

2022. aug. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!