Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan javítsak a helyzetünkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javítsak a helyzetünkön a feleségemmel?

Figyelt kérdés

Megházasodtunk 1 éve teszem hozzá fiatalon én 23 ő 21 volt akkor.

Szerettük is egymást nyílván ezért házasodtunk meg. Nagyjából 2 éve éltünk együtt amikor egybe kötöttük az életünket. Egy gyönyörű szép okos inteligens rátermett lányként ismertem meg akinek voltak céljai. Mindig harcoltam érte és ő is értem. De amióta összeházasodtunk rendkívül csúnyán tud velem beszélni nem foglalkozik az érzéseimmel sem a saját kinézetével (ezalatt értsd elhízott szó szerint elbutult elkezdett dohányozni nem foglalkozik magával). A szexuális életünk egy nagy 0 mostanság és őszintén, nem is nagyon kívánom meg. Igazából a régi énjét szeretném visszakapni ahogyan megismertem. Valaki járt már hasonló cipőben?

24-F



2022. aug. 21. 00:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Az 5-ős válaszoló nagyon jól leírta, fiatal nőként én is ezt tapasztaltam ismerosi/baráti körben több fiatal nőnél. Valami nagyon földön túli szerelemben hisznek, ami a filmekben és a könyvekben van, ha valamiért tenni is kell egy kicsit, azt gondoljak, az nem az igazi, mindennek magatol kell lennie, örökké a pillangokat akarjak kergetni… nem tudom, mi indukálta a korai házasságot, de simán rá értetek volna még, két év együtt töltött idő szerintem kevés ehhez, pláne ilyen fiatalon, amikor az ember nagyon komoly személyiség fejlődésen megy keresztül és ezer helyen csúszhat el egy kapcsolat.

Vagy az volt, hogy eddig is voltak gondok, csak most tetoztek ki annyira, hogy eszrevedd, vagy történt valami, ahogy fentebb is írtak, ami kiváltotta ezt.


24N

2022. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Beszélgetni szoktál vele?
2022. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dehogy szokott
2022. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Válás lesz ebből, ha nem kommunikáltok egymással a problémákról.
2022. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Oka van,hogy ilyen lett!

Kommunikálni kéne egymással!Üljetek le és beszéljéket meg kinek milyen céljai és jövőképe van.Ha egyezik az jó,még menthető a házasságotok,de mindkettőtöknek meg kell dolgozni érte.

2022. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk előbb gondolkoztam, és csak utána döntöttem úgy, még bőőőven házasság előtt, hogy inkább szakítok, mert nem fér bele nekem, amiket ő csinál - pedig nem égbekiáltó dolgokra kell gndolni.
2022. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!