Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hova tenni a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni a helyzetünket én vagyok a hülye ennyire?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 14:14
 1/4 Anita Müller ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, véletlenül elküldtem igy. Arról van szó, hogy barátommal két éve együtt vagyunk. Az a baj nagyon sokat veszekedtünk, ezért szétmentünk. Ez tényleg nagyon csunya volt ordibálás minden, nagyon megalázónak éreztem a helyzetet. Aztán három hét múlva felhívott h talizzunk. Persze h találkoztam vele, nagyon szeretem. Csak hogy elfelejtsem közbe pasiztam is, csók volt egy másik fiuval. Nagyon nagyon bánom, mert a barátomat szeretem. Persze elmondtam neki de abban a pillanatba a nyakamba borult és elővette a gyürüt és eljegyzett. Most az a helyzet h nyaralni menne a haverjaival meg pár lánnyal és érzem rajta h engem nem nagyon vinne. Azt mondja szeretne kikapcsolodni. Nekem ez szarul esett de lehet én vagyok a hisztis. Szóval egyenlőre mondtam neki h majd egy napra elmegyek. De nem tudom mit tegyek lehet kéne hagyni hadd legyen velük is csak félek h majd jobb nőt talál v vmi....
2014. júl. 5. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
hát először is gratulálok az eljegyzésedhez:) másodszor meg szerintem engedd el egy kicsit, végül is nem hiába téged jegyzett el, ki szeretne kapcsolódni egy kicsit... szerintem ez nem olyan nagy gond. egyébként ismered azokat, akikkel elmenne?
2014. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha eljegyzett ennyi idő után és így, akkor mitől félsz? nem hiszem hogy aggódnod kéne
2014. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!