Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó "kiosztó" sms a mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó "kiosztó" sms a mi helyzetünkben? (lent a sztori)

Figyelt kérdés

Régen jártunk, megszakadt 2 évre a kapcsolat a távolság miatt, mikor barátra tettem volna szert újra felbukkant, néha hív, le is feküdtünk párszor, én szeretem, ő ígérget folyamatosan de semmit nem tesz igazából. Ezt írnám meg neki, ha még jelentkezik:


Figyelj XY, nem tudom hogy képzelted, meddig viselem el ezt a tartalék szerepet, de most mar elég. Én csak ugy viccbol nem fekszem össze emberekkel, tudod te is, hogy ez nekem több sima szexelgetésnél és nem értem hogy vagy képes pont velem tenni ezt. Te kezdted az egészet még decemberben, nem én, folyamatosan igérgettél, hogy majd ez meg az lesz nyaron vagy mikor hazajövök, hogy menjek hozzad, töltsünk több napot együtt stb..25 vagy, nem pedig egy 19 éves pisis, eldönthetnéd végre mit akarsz és nagyon tudnalak tisztelni ha elém allnal gerinces ember modjara és elmondanad a te szemszögedbol hanyadan allunk, nem pedig tartasz talonban engem és akkor akasztasz le a szögrol és törlöd belém a farkad amikor kedved tartja, mintha csak egy 10 lejes kis buta liba lennék akit esetleg ciki bemutatni otthon mert a seggén kivül nem tud sokat felmutatni.

Kolozsvar nem tavolsag, ha tényleg csak ennyi a bajod és ha ismersz tudhatnad, hogy bizhatsz bennem mert amit kimondok, ahhoz tartom is magam, de a majdra nem lehet alapozni mert most élünk és én nem akarok mar ilyen 'kapcsolatot' veled, tényleg nem.. Jobbat érdemlek és nem alacsonyithatsz le erre a szintre engem, te is érezhetnéd ezt. Az ilyen "Tiii, te jol be vagy baszva" kritikakat pedig akkor mondhatnad nekem, ha együtt lennénk..

Elég mar abbol, hogy este puszi-puszi, nagy szavak, fogjuk meg egymas kezét mert de szuper minden, masnap meg total levegonek nézel. Nem keresek haverokat vagy baratokat, van olyanom elég, ha nem vagy képes azt adni nekem amit érdemlek, akkor én kilépek az egészbol és esetleg köszönünk egymasnak ha összefutunk valahol de semmi egyéb soha-soha, és ezt értsd szo szerint, sem szex sem beszélgetés sem most, sem 3 hét mulva, sem mikor Kolozsvaron vagy, sem akkor ha véletlenül 2 év mulva, közel 30 éves fejjel radöbbensz, hogy basszus ennél jobb lany nem terem minden bokorban.. Én korrekt voltam veled ha adtal ra lehetoséget és megjegyeztem minden szavadat, ezért bennem a kétely annak ellenére ahogyan viselkedsz velem, de kész, ez tényleg nem megy nekem tovabb. Mikor még a hozzad közelebb allok is azt mondjak nekem, hogy 'Norbi jo fiu de sose lesz az a pasas aki megérdemel teged', elgondolkodom, hogy lehet azért mégis tök fölösleges volt eddig is varni rad, habar szeretném ha nem igy lenne. Értékes és értelmes lany vagyok és szépen kérlek ha csak jatszadozni akarsz, azt ne velem tedd. Ha ugy érzed, gondolkozz el a dolgon, ha nem jelentkezel is tudni fogom mi a helyzet és bar nagyon faj, de akkor oszintén mondom neked, hogy többet az életben ne keress, okoztal mar elég fajdalmat (mert hagytam), de ezentul jot vagy semmit.. Ha nem vagy biztos az érzéseidben és még nincs kialakulva benned a kép az életedrol, azt nagyon sajnalom, de az én szivem nem jatékszer és soha többet nem akarom olyan nyomorultul érezni magam, mint mar joparszor "masnap", mikor még egy szerencsétlen 'hogy vagy?' sms-t sem kaptam toled. Szeretném hinni, hogy nem ismertelek félre és csupan tartasz attol hogy tényleg lépj, de ha csak arrol van szo hogy teszel az egészre, hagyj engem élni és olyan fiuknak is esélyt adni, akiknek tényleg kellenék.


2013. aug. 1. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb, ez legalább 15-20 üzenetben menne el, ami nem a leggazdaságosabb. rövidítsd le, vagy küldd e-mail-ben
2013. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez 812 karakter, minimum 6 SMS.
2013. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 -=Koldus=- ***** válasza:
Meg sztem qurva hosszú. Ha eddig se nagyon foglalkozott veled, gondolod majd elolvas egy kisregény?
2013. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az nem baj, de maga a szöveg okés? Azt akarom, hogy komolyan vegyen végre, annyira fáj ez az egész..
2013. aug. 1. 11:48
 5/19 A kérdező kommentje:
De foglalkozott, épp ez az hogy néha leígéri a csillagokat, máskor meg sz.. bele.
2013. aug. 1. 11:49
 6/19 A kérdező kommentje:
A szöveg tartalmára gondoltam..
2013. aug. 1. 11:49
 7/19 anonim ***** válasza:
A szöveg tartalma nem rossz csak nagyon hosszú mire ezt sms-be mind elküldöd hát hajrá
2013. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tartalmilag jó, de szerintem küldd emailben. ;)
2013. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az igazi.... mit akarsz ezel elérni? Leugatod közben szerelmet vallasz aligha fog ettől hozzád rohanni hogy jajj Te kellesz.


Mellesleg nincs olyan pasi aki ezt végigolvasná!

Főleg smsben a telefonjára.

Ha mindenképp regényt akarsz küldeni akkor mailben vagy facebookon küldd el de sms hülyeség.


De ha nekem irna valaki ilyet hát menne a delete gomb... se az érzelmi zsarolást de a "pattogást" puffogást nem viselem el senkitől, főleg olyantól nem akinél azt se tudom akarok e valamit tőle.

Önfényező, leugató regény.

2013. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha most 25 éves, akkor hogyan lesz 2 év múlva 30? Egyébként szerintem a hosszával kinyírod az üzenetet a végére már nem fogja komolyan venni, ezt én kb. "Szórakozz anyáddal. Valljál színt vagy húzz a g_cibe." üzenettel elintézném.
2013. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!