Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyben a szaktársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyben a szaktársam is, megéri csak emiatt levelezőre átmenni?

Figyelt kérdés
Szeptember közepén kezdődik a második évem egyetemen, már egy ideje úgy érzem, hogy hiányzik a szingliség, egyedüllét kell és többet szeretnék foglalkozni magammal és a hobbimmal. Barátnőmmel szakítani szeretnék, mert úgy érzem a lelkemnek szingliség kell, viszont félek, hogy mivel egy szakon vagyunk így lehetetlen lenne őt teljesen elengedni és barátnőm is reménykedne abban, hogy újra összejövünk. Félek, hogy kellemetlen lenne a szakon egymás mellett egy szakítás után, csomó tárgyat csak egy időpontra tudunk felvenni, én szívesen maradnék a haverja dehát annyi ember rossz ötletnek tartja azt..gondoltam arra, hogy visszamenjek a szülőhazánba és levelezőn folytassam tovább a szakot..nem tudom mitévő legyek..

2022. aug. 24. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Emiatt ne menj levelezőre ami amúgy is egy borzalmas mufaj
2022. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Előbb szakíts vele!

Utána pedig élhettek normálisan is... azaz egyetemre járva az exeddel.

2022. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Vedd rá, hogy menjen ő levelezőre :D
2022. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

"én szívesen maradnék a haverja dehát annyi ember rossz ötletnek tartja"


Meg talán, esetleg a barátnőd is annak tartaná, nem? Vagy ő már nem is számít? Csak az "annyi ember"?

Amúgy gratulálok, ez aztán k...a jó ötlet, egy szakra járni majd az exeddel, minden nap látni, meg szembe jönni vele a folyosón stb.

És ezt azzal akarod áthidalni, hogy átmész levelezőre??? Hát te h...e vagy, b...g, már bocsánat. K...a szar a levelezős élet, félig ott is vagy meg nem is, tökre kivonod magad a szociális életből. És mindezt csak azért, mert most épp kicsit szingli akarsz lenni. Hát, haver, ezt én átgondolnám a helyedben...

2022. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Emiatt átmenni levelezőre hülyeség, lógj a barátaiddal az egyetemen, és kész...
2022. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

levelezőn diplomáztam jeles eredménnyel.

teljesen szuper a levelező, mellette pénzt is tudtam keresni.

2022. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Ezért átmenni levelezőre fölösleges, felnőtt módjára kezeljétek a dolgot és ennyi.


Szakításra meg egy elég fura ok ez, de a te dolgod.

2022. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7. Ki akarja használni az egyetemi éveket. Gondolom kúrni akar még, kipróbálni másokat is.
2022. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az hogy elvágnám magamat a szociális élettől az nem igaz, így is vannak barátaim és mivel mostanában komoly lelki gondjaim vannak ezért az se lenne gond, hogyha nem szocializalodnek annyit, szorongok mostanában az emberek között

Ha levelezőre járnék még mindig ott lennének a barátaim, akik között nem szorongok

Barátaim nincsenek egyetemen, csak a barátnőm van, akivel ha szakítanék, minden egyes órára együtt kell, hogy járjunk

2022. aug. 24. 13:34
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

"szorongok mostanában az emberek között"

Erre egyébként a legrosszabb, amit tehetsz, ha elzárod magad a szociális élettől.

2022. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!