Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám mozdult a szaktársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám mozdult a szaktársam, miközbe van barátnője. Mit tegyek? (lent info)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok egy szakon vagyok egy sráccal aki 23 éves. Nagyon jol kijövünk egymással, szinte mindig vele vagyok, vele beszélgetek. Ez már a többieknek is feltünt hogy együtt vagyunk e. Csak ugyanis van barátnője, legalábbis van amikor felhozza. És nyilvánvalóan flörtöl velem, igaz én ezt nem igazán utasitottam vissza mert nagyon tetszik. És nem tudom mit tehetnék ez érdekében? Már szoltam neki hogy döntse el mit akar engem vagy barátnőjét, de még nem érkezett rá válasz, és nagyon idegesit hogy most akkor hogyan is tovább. A másik dolog nem akarom elvesziten a barátságát mert nagyon jo barát, de több van közöttünk mint barátság, és szerintem ezt nem akarja beismerni vagy nem tudom. És teljesen elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatba.

Segitsetek hogy ti mit tennétek ez ügyben. Előre is köszönöm a segitséget!


2010. ápr. 6. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elhívnám mondjuk beszélgetni, sétálni, mert pl. én ha egy csajjal sétálok akár bnő, akár más, nemtudok hazudni :D:D
2010. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha a bnője mellett flörtöl, akkor a következő bnője mellett is fog, már jártam így, a te cipődben..
2010. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A flört nem kötelez semmire.
2010. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!