Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan szedjem ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan szedjem ki belőle, hogy mi a baj?

Figyelt kérdés
A párom viselkedése mostanában teljesen megváltozott. Nem szeretném megvádolni azzal, hogy megcsal, de lehetséges. Én napközben nem vagyok otthon, mert dolgozom, ő viszont otthonról dolgozik (home office). Mikor este hazaérek általában már végez és tévét néz, vagy ha pl megkértem reggel, hogy főzzön valami kaját, akkor azt csinálja. Együtt vacsorázunk, megbeszéljük kinek milyen napja volt, a pletykákat elmeséljük egymásnak, stb. Mostanában mindig nagyon jókat beszélgetünk vacsora közben. De aztán felajánlom, hogy menjünk el együtt zuhanyozni, vagy megpróbálom felizgatni, olyasmivel hogy felveszem a kedvenc fehérneműjét, vagy próbálkozom szerepjátékkal, de semmi, visszautasít. Este mindig van valami programja, vagy haverokhoz megy, vagy az unokaöccsére kell vigyáznia, átmegy a szüleihez egy kicsit vagy “jófej” és elmegy bevásárolni, amit én is elintéznék, de nem hagyja, megtankolja az autót, stb. Vagy ha épp semmi ilyen nem adódik, akkor ő fáradt és csak játszani, filmezni akar, akkor a nappaliban ül bedugott füllel, és szintén olyan mintha ott sem lenne. Reggelente is próbálom néha elcsábítani, annyit hagy hogy néha kiverjem neki, de viszonzás az nuku. Reggelente általában én sietek, készülődőm. De olyankor is fura a viselkedése. Általában ő még ágyban van amikor én zuhanyzom/öltözöm mindig figyel öltözés közben, megdicsér, hogy csinos vagyok, segít néha felhúzni a cipzárt hátul, vagy ha kint a címkéje a ruhámnak, vagy bármi ilyesmi. Néha még úgy hátulról meg is ölel és nyakon csókol, de utána kimegy a szobából, és semmi. Még el is késnék szívesen, ha lenne szex, de nincsen, gyengéd, kedves és még törődőbb is lett mint régen, de semmi szex… Ha vacsora közben próbálom felhozni a témát, mondja, hogy ne rontsák el a hangulatot, és tereli a témát. Nem tudom belőle kiszedni, hogy ez miért van… 26N

2022. aug. 25. 03:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*rontsam, bocsánat
2022. aug. 25. 03:10
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha vacsora közben próbálom felhozni a témát, mondja, hogy ne rontsák el a hangulatot"

Hát mond meg neki, hogy a te hangulatod már rég el van rontva, úgyhogy épp ideje megbeszélni, hogy mi a baj.

2022. aug. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 26 evesen még fiatal vagy a nincs szexhez. Ez sok év házasság után szokott bekovetkezni, és az se normális.
2022. aug. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nesze semmi kapcsolat, ahol éldegeltek egymás mellett. Szexben nincs kölcsönösség, csak olykor kivered neki, már nem kíván. Estére igyekszik programot szervezni, hogy ne keljen veled lenni.


Azt nem tudom, hogy megcsal, de ilyen körülmények között nem akarnék valakivel együtt lenni. Helyedben nem hagynám annyiban, igenis "belerondítanek" amíg nem mondja el mi a helyzet. Nem lakótársat akarok, hanem párkapcsolatot.

2022. aug. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Meleg a srác,nyugi.

Valamiért belement egy muszáj-kapcsolatba,lehet, a világ felé mutatja...

Sok van így, de akkor nem értem, miért kell nőket szédíteni,úgyis kibukik előbb utóbb.

2022. aug. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézz magadba őszintén: ha tudod az okát, akkor el fogod viselni, hogy egyáltalán nincs szex? Vagy évente párszor.

Ráadásul én azt gondolom, hogy ez a kisebbik gond. A nagyobb, hogy egyáltalán nem hajlandó megbeszélni a problémát.

2022. aug. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélni vele. Eddig milyen volt a szex? 🥲😅
2022. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
A home office óta lett ilyen? Mert az is lehet ám, hogy egész nap otthon van, és azért szervez programokat magának estére, hogy kimozduljon végre. Az természetesen nem oké, hogy téged meg elhanyagol közben... Ezt meg kell beszélnetek
2022. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8. Arra is lehet gondolni, hogy rendezi magát. :(
2022. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ő kedve ne legyen elrontva? Mikor te nem vagy kielégítve 26 évesen és akkor azt megengedni nagy nehezen, hogy kiverd neki? Mi a f@sz? Nagyon alaposan beszélgess el vele, mondd meg neki neked ez még 30 év házasság után is sz@rul esne, nemhogy 26 éves fiatal nőként. Nem változik akkor lapát és irány egy olyan férfihez, aki nőként tekint rád és kielégít. 31/N
2022. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!