Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény, szerintetek? Történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény, szerintetek? Történt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés

Egy társkereső oldalon fedeztük föl egymást én vidéki, ő fővárosunk egyik lakója. Mivel nem ismertük egyáltalán egymást én alkalmazni szoktam "adj hatalmat a kezébe s megtudod milyen a jelleme" mondást, megtettem. Nem ismertettem meg magam, nem adtam elő magam, úgy voltam vele, majd a szitukból meglátja.

Már az elején éreztem h hazudozik, ezért tettem így.

Nagyon törekvő, kedves és férfias volt eleinte.

Hallgattam h ő mindenben okos, jó, egyből hagyjam ott a munkahelyem, költözzek hozzá, szüljek gyereket, ő akar eltartani stb... Ez nekem elképesztő, minden ismeretlenség után...

Majd jöttek a szituk...

Én egy gyárban vagyok alkalmazott úgy h nemtudta h azon belül mivel foglalkozom, hallgattam h gyár nem jó munkahely, keveset fizet stb...

Egyszer tök gúnyosan megkérdezte h ismerem-e az excel táblázatot (ezen is dolgozom egyébként, de elég rosszul esett a kérdés).

Aztán jött az h a fizu papírom elemeztük, erre meglepődött h az utalás 10 ezer Ft-al volt kevesebb mint az ő fizuja.

Elém tett egy nagy összeget h segítsek neki számolni, nagyon figyelt közben. Majd kiakadt s szóvátette h én tuti nem először számolok ennyi pénzt.

Majd elkezdtem én a saját kocsimmal följárni. Le volt döbbenve h milyen jó állapotú.

Ezután az én kocsimmal mentünk úgy h én vezettem, teljesen ledöbbent h milyen magabiztosan vezettem.

Aztán az ő autójával kimentünk rajoskodni, úgy h ő vezetett. Ki volt akadva h nem féltem(nemtudta de mi driftezni jártunk).

Én nemtzdom mit gondolt rólam, de nem tetszett h ismeretlenül más képet alkotott rólam mint amilyen vagyok. Az sem tetszett h ezekkel jött, taszító. Én csak egy kapcsit akartam ahol szeretni és szeretve van az ember, s ez a fontos, nem az ilyen gyerekes dolgok. Ezzel kapcsolatban nem igazán tudott semmit felmutatni. Ő elve h egy nő által tudjon fejlődni, segítsen neki mindenben, meg az a dolga h mosson, főzzön,

takarítson. Na hát ez számomra azt jelenti h a nő veszítse el a személyiségét s csak őt szolgálja.... Egy 38 F-ről van szó....

Mi lehetett ez? A fővárosban ez a divat?Vagy ennyire azt hiszik h a vidékiek tök hülyék?


38N



2022. aug. 25. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nézett hülyének, mert vidéki vagy, hanem mert hülye vagy. Ezt semmi sem bizonyítja jobban mint az, hogy képes voltál erre az emberre 5 percnél többet pazarolni az életedből.
2022. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fővárosban divat ez. Ez egy hülye volt. Keress másikat.
2022. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ez volt a legjobb az összes közül?

Amúgy adom az #1-est. 👍

2022. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csodálkozom, hogy egy ilyen sztori leírására valaki időt pazarol. Egy ilyen szitut kb 2 perc alatt fel lehet mérni. ÉÉÉÉS.... nem vagyok bp-i.
2022. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem mostani történet, pár hónap után kiléptem belőle, azért nem ejtettek a fejemre😉🙂

Csak jókat nevetek visszaemlékezve...

2022. aug. 25. 16:14
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Kapcsi, rajoskodni.

Te biztos, hogy egy 38 éves nő vagy? Fiatalabb vagyok nálad, de sose használtam ilyen szavakat se szóban, se leírva, mert borzasztóan igénytelen és komolytalan.


Gondolom ezt most azért írtad ki, hogy az egódat fényezd. De azért leírom neked. Nem minden fővárosi egy buta paraszt és a vidékieket nem nézik hülyének. Ő volt a bunkó, te csak elszenvedted az egészet.


Na, most jobb az egódnak?

2022. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem vidék vagy fővárosi kérdés! Aki hülye az vidéken is hülye meg a fővárosban is. Ugyan így van azzal is,ha bunkó valaki!


Sokan úgy gondolják hogy a gyárak ,üzemek szarul fizetnek! Pedig ez a mai világban már nem igazán így van! Persze van még rá mindig példa.


Én is egy tojásüzemben dolgozok, és egyáltalán nem keresek rosszul!


Ő nem a vidékiségedet nézte le,hanem azt hogy nő vagy! Számára a nő keveset keres,nem ért a kocsihoz,nem tud számolni stb...te ezeket megcáfoltad! :D

2022. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz!? 😃

2 szóból itélkezés, na tessék 😂😂😂

Eszembe sem volt az ego😂

Fekvőbeteg vagyok egy ideig, s unaloműzésként kiírtam. Nem szokásom ide írni.

Sőtt, nem is kértem okoskodást sem ítéletet. Csak a kérdésemre választ. De nem mindenkinek megy a szövegértelmezés, úgy látom. Nem kötelező ám elolvasni sem 😉

2022. aug. 25. 16:35
 9/15 A kérdező kommentje:
7! Pont erre gondoltam én is! Köszönöm szépen a választ 🙂
2022. aug. 25. 16:36
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg valaki jól pofára ejtett, vagy kaptál egy kis negatív kritikát és kell neked a kis egótuning. Ezért jutott eszedbe fekvőbetegként erre egy regény hosszúságú kérdést kiírni, pedig te is tudod, hogy a csávó akkora fsz, hogy 2 betűt sem érdemel. 😃
2022. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!