Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás után tudtam meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után tudtam meg, hogy megcsaltak, valakivel történt ilyen eset?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy volt egy két éves kapcsolatom, aminek már több mint két éve vége. A napokban tudtam meg, hogy az exem 3 nővel és félre kúrt,nem is akárhogyan de ezt most nem részletezném. Most így visszagondolva, az egész kapcsolatunk hazugságra épült, mert én azt hittem, hogy ismerem. Mindig azt mondta, hogy ő nem olyan aki megcsalná a párját,arról ne is beszéjek, hogy ő volt betegesen féltékeny. Én magamból kiindulva sosem csaltam volna meg őt, és nem is azért esik így utólag rosszul mert bármit is érzek iránta , hanem azért mert félelmetes hogy mennyire nem lehet megbízni az emberekben. Szakításunk után valamennyire jóba maradtunk, de ezek után, biztos,hogy nem fogok vele szóba állni.21/L
2017. aug. 19. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te vagy a történelem során az egyetlen akivel ilyesmi előfordult...
2017. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 év után engem már nem érdekelne, persze rosszul esne első hallásra biztos, de nem változtatna semmin.
2017. aug. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy durva leszek, de így legalább könnyű lesz lezárni a dolgot. Ne legyenek kétségeid, valószínűleg lesz még nagy csalódás az életedben, ezt fel kell dolgozni és gyorsan tovább kell lépni.
2017. aug. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Óvakodj attól, aki túlságosan/betegesen féltékeny. 99.99%, hogy ő már csalta meg azt, akivel előtted volt, onnan ez a beidegződés.
2017. aug. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem volt sajnos, 1 éve.

Voltak jelei, hogy van valakije,de túl jól játszotta a 'jófiú'szerepét és mivel én rendes voltam vele, nem gondoltam, hogy ő átverne engem.

Szakítás után körülbelül 2 hónappal derült ki, hogy még együtt volt az exével is egyidőben velem, csak titkos kapcsolatban.

Magyarul hülyének néztek mindketten.

Nem a legjobb érzés, de ha mondhatom így, örülök, hogy csak utólag derült ki, elviselhetőbb volt a tudata.

2017. aug. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Több millió emberrel történt már(és fog is).
2017. aug. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nnalátod.

Ez is azt bizonyítja, hogy mennyire jó, hogy már csak ex.

2017. aug. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan volt csak, hogy az exem állítólagos szeretője jelentkezett nálam, de nem hittem neki, Viszont a szakítás előtt sok minden kiderült, és így utólag már hiszek neki.


És valóban, aki betegesen féltékeny, az nem ok nélkül az. Engem csaltak már meg, mégis csak enyhe nyoma maradt, és attól is nagyon igyekszem megkímélni a mostani, normális páromat.

2017. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!