Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a párom féltékeny rám és a lányomra?

Figyelt kérdés

Párom és én kora 40-esek vagyunk, a lányunk 15, most kezd kamaszodni.

Én az az apa vagyok, akire mondják, hogy "szerelmes a lányába". :) nagyon szoros volt egész kicsi korától kezdve a kapcsolatunk annyira, hogy az első vérzéséről és szexuális kapcsolatáról is nekem beszélt először, utóbbiról pontosabban csak nekem. Nagy beszélgetések, közös programok vannak a mai napig és a közös alvás is meglenne, ha ezt a korára való tekintettel nem éreznénk már kellemetlennek. Lényegében a legjobb barátok vagyunk.

Párom zárkózottabb, mint én, de ettől még ugyanúgy szereti a lányunkat, csak inkább az a katonásabb, tanítónénisebb típus volt mindig is. Nem enged könnyen magához közel embereket, nekem sikerült eddig egyedül "feltörnöm" (és nem bántam meg :) ).

Legutóbb a lányom meghívott a barátaihoz, és ezek után vettem észre rajta, ami gondolkodóba ejtett. Károsnak nevezte, hogy ennyit vagyok a lányunkkal, meg összehasonlította a vele és lányommal töltött időt (így sem vagyok a lányommal többet, mint vele). Kisebb megjegyzések vannak mindig, amik hol vicces, hol számonkérő formában történnek és több apró ilyen van. Aztán olvastam egy cikkben arról, hogy az anyák néha féltékenyek tudnak lenni a lányaikra, bár nem konkrétan erről szólt, de elgondolkodtatott.

Ismerős ez a helyzet, más találkozott már ilyennel? Nem akarom, párom periférián érezze magát, mert teljesen más intimitás az, ami a lányom felé van és ami az ő irányába.



2022. aug. 26. 14:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

10es, tökéletes válasz. mondjuk nekem az is furcsa, miért érzed jól magad egy tini társaságban?! Talán valamiféle kapuzárási dolog? Így éled ki a fiatalságod? Nem akarlak ezzel megbántani. De vajon a lányod társasága mit szól ahhoz hogy apu is ott van mindenütt?

Vagy lemész a szintjükre? Én 30+osan sem tudom már megtalálni a közös hangot a tizenévesekkel. Nyilván, nem vagyunk egyformák.

Ne haragudj, de nem ez a normális. Neked nem a tinikkel kéne bandázni, hanem a feleségeddel felnőtt programokat csinálni..

2022. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

10-es köszi, ezt átgondolom.

11, semmi kapuzárási pánik. A legtöbb 25 évest meg tudnám kapni, ha akarnám, nem tudom, hogy miért rám gerjednek, de ezek tények. Nem félek az öregedéstől, akár már most itt tudnám hagyni ezt a helyet, készen állok rá, semmi nem hiányzik az életemből. Rossz helyen keresgélsz, ha valami traumát akarsz felfedezni a lányom meg az én kapcoslatomban. Azt is mondtam, hogy nincs ott apu "mindenütt", egy ilyen mgehívás volt eddig részéről. Ne örüljek annak, hogy a lányom felvállala barátai előtt? És nem kell lemennem a "szintjükre", egy 15 éves max tapasztalatlanabb lehet, de nem hülyébb, mint egy 40 éves. Nem lehet sok barátod, ha így közelítesz a dolgokhoz.

2022. aug. 26. 17:10
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

#12

"nincs ott apu "mindenütt""

Fent még ezt írtad:

"Nagy beszélgetések, közös programok vannak a mai napig és a közös alvás is meglenne"

Bocsi de a leírásod alapján tényleg úgy hangzik mintha elhanyagolnád a feleséged a bizarr viszonyodért a lányoddal. Ha így van akkor tök jogos hogy nem örül neki.

2022. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért tetted fel a kérdést akkor, ha szerinted minden úgy jó ahogy van? 🤔

Mivel csak abból tudjuk levonni a következtetést, amit itt leírtál, nem értem a felháborodást sem.

Ne mond nekem,hogy az a normális, ha 15 évesek 40+os emberekkel lógnak! Majd térjünk vissza ide, ha a lányod 40+os férfiakkal fog kezdeni, vajon az is tök rendben van e?

2022. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

#14

Majd alszanak hárman együtt a lánnyal meg a másik fószerrel. 😂

2022. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsivá tettél kérdező, hogyan zajlik egy ilyen összejövetel? Miről szoktatok beszélgetni? A fiatalok beszélnek a mai gazdasági helyzetről? ( Gondolom mennyire érdekli őket. Engem sem izgatott ilyen idős koromban) Vagy te meséled a régi csajozási szokásaidat?

Nem mondta senki, hogy hülyék a 15 évesek. De akkor sem egy generáció. Nem egy élethelyzet.

Akárhogyis szépited a dolgot.

Nem azzal van baj, hogy fiatalos apa vagy.

2022. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen kollégám.

Neki 10 éves a lánya, 11 a fia.

És nagyon durva a kapcsolatuk. A gyerekeknek nincsenek barátaik. Apuka van velük állandóan.

Éjszaka a gyerekek úgy alszanak el, hogy apuka a két gyerekágy közé tesz egy matracot.Anyuka pedig a saját szobájában :D

A gyerekek nem fürdenek még egyedül. Fürdeti őket. A fogukat az apjuk mossa meg.

Kb. ilyen a kérdező viszonya is.

Az anyuka egyszer megjegyezte, hogy néha lehetne kettesben is program. Az apuka válasza határozott nem. Gyerekek nélkül soha.

Az ilyen apák és anyák elfelejtik, hogy a gyerek egyszer kirepül, és akkor már éli a saját életét. Nem lesz szükség mindennap a szülőre. Akkor pedig a házastárs marad csak, akit lehet h nem is ismer már, hiszen le sem tojta...

Számomra ez beteges kapcsolat. Hagyni kell teret a gyereknek. Így konkrétan élet képtelen lesz. És kérdező, ne csodálkozz azon, hogy a párod egyszer csak megunja a dolgokat.

2022. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
de pl te is mondhatnál nemet a barátai közé történő meghívásra. de te valamiért mégis szükségét érzed annak, hogy 15 évesek között lógj. miért? én 25 vagyok, és kb a mostani 20 éveseket sem értem sokszor, nem hogy 15 éveseket :D ha visszagondolok arra, hogy milyen voltam 15 évesen :D én is elhittem, hogy milyen érett vagyok, illetve sajnos nyomultak 30+ fazonok is, de SEMMI közös nem volt valójában bennünk. már az is nehéz volt sokszor, hogy én még egyetemre járok, a 6 évvel idősebb párom meg már dolgozik, egzisztenciát épít, teljesen más élethelyzetek. el nem tudom képzelni,hogy 40+ ember mit csinál hosszútávon gyerekekkel
2022. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18 téged is levarrnálak nem tudnál ellenálni. Olyan korú nőket szúrok titokban a család mellett, mint amilyen te is vagy. Szeretem a friss húst. Talán ezért állunk egymáshoz ily' közel a lányommal, mert értem a fiatal nők lelkivilágát. De nagyon.
2022. aug. 27. 20:24
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdező, remélem a lányod korabelieket nem szúrnád…
2022. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!