Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak olyasvalakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak olyasvalakivel akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés

Nem ismeri el ha ő nem megfelelően viselkedett, magát mártírnak állítja be, a végén nekem van bűntudatom és érzem magam rosszul hogy egyáltalán szólni merek hogy bántóan viselkedik velem. Kiforgatja a szavaim és ellenem fordítja őket. A rossz dolgok ellenére az első olyan párkapcsolat az életemben amiben jól érezném magam. Mindkettem 30-asok vagyunk. De úgy érzem ha a csillagokat is lehoznám az égről akkor sem lennék elég jó és belekötne mindenbe az életemben.

Régebben naívan azt hittem, ha ember figyel a párjára, támogató vele, meghallgatja, segíti, hűséges hozzá, minőségi időt tölt vele, és még a szex is jó, akkor jól kéne működni a párkapcsolatnak.

Úgy gondolom az ő családja nem volt túlzottan támogató vele az életében. Mindig 101%-ot próbált teljesíteni, tanulásban, munkában egyaránt. De az élet nem így működik, attól sem jobb nem lesz, sem boldogabbak nem leszünk tőle.

Nehéz volt az élete, de ez nem ok arra hogy rondán viselkedjünk a párunkkal és annak családjával. Főleg hogy a családom is barátsággal közeledett felé, de neki soha semmi nem tetszik.

Úgy látom arra pontra jutottam hogy ez a kapcsolat már csak árt nekem.

A baj, hogy fülig szerelmes vagyok belé (~1,5 éves kapcsolat), és egyfolytában csak a szép időkre tudok gondolni...


2022. aug. 28. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

figyeled?

"arra pontra jutottam hogy ez a kapcsolat már csak árt nekem."

"A baj, hogy fülig szerelmes vagyok belé"


-Ne is haragudj kérdező, de te is defektes vagy nem kicsit.

2022. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szakítani akarsz vele, mert rosszul bánik veled és te ezt nem tűröd így tovább. Utána pedig tarts is ki a döntésed mellett.
2022. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél szolgalelkű!!
2022. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szép dolgokra koncentrálj, hanem ami miatt nem működik. Nagy levegő, és csak ki kell mondani, hogy elég volt.
2022. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!