Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a nők olyasvalakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nők olyasvalakit akarnak, aki nem unalmas, akkor pontosan mit értenek ez alatt?

Figyelt kérdés
Mitől lesz valaki érdekes, a másik meg unalmas?
2014. okt. 31. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

1.Akinek sok pénze van és kényezteti őket.

2.Szeret bulizni, inni, verekedni.

3.Szereti falni a nőket egyiket a másik után.


A nők többsége szerint unalmas aki nem ilyen. De azért akad még olyan nő, aki nem az ilyen tipusuakat kedveli. Egyszer talán rátalálsz. Sok sikert.

2014. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

akkor most a pasi vélemény után egy női :


nem unalmas:

ha van ötlete programra

sok minden foglalkoztatja

nem csak a munka és a hobbí a témakör

van véleménye és tud vitatkozni

érdekli az is ami a párjának örömet okoz

nem mond nemet egy neki nem tetsző programra

nem a gép előtt ül órákig

2014. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy jó keményen beveri a bret.
2014. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na nézzük:


- szeret kimozdulni otthonról

- nem a TV nézés teszi ki a szabadidejét

- széles az érdeklődési köre, nem merül ki pl. a labdarúgásban

- érdeklik a különféle kulturális programok és szívesen el is megy egy-egy ilyenre

- zenekedvelő, koncertre jár, esetleg fesztiválra is

- szeret világot látni, utazni, külföldön és belföldön egyaránt

- nem mond nemet egy túrázásra vagy egy várlátogatásra "mert az uncsi, inkább nézzünk meg egy filmet itthon"

- otthon is változatos programokat lehet vele tervezni (pl. közös főzés, filmezés, romantikus fürdő, társasjáték, barkácsolás, az otthon szépítgetése, stb. és nem a fotelból nézi, ahogy én ezeket megteszem)

- változatos az ágyban, figyelmes, ki lehet vele próbálni új dolgokat, nem fásul bele a 10 perces "misszionárius, kutya, szopj-le, elmentem" numerába


Hirtelen ennyi, de még nagyon-nagyon sok dolog eszembe jutna később valószínűleg. Ezek a példák amiket említettem nagyrészt az eddigi tapasztalatok alapján születtek. Az exeim közül valamelyik jellemző volt valakire, és emiatt unalmasnak tartottam, de legalábbis nem olyan embernek, akivel egy életet le tudnék élni anélkül, hogy ne lenne hiányérzetem mellette.

2014. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az elsőt lepontoztátok, aztán soroltok (többek között) nagyon sok olyan dolgot, amihez rengeteg pénz kell. Ha valakinek nincs pénze ilyesmire, az hogy lehet érdekes?
2014. nov. 7. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, vegyük sorban a pontjaim:


- kimozdulni pénz nélkül is lehet. Egy séta, egy kirándulás a közeli erdőben/mezőn/vízparton, ami közel van, egy ingyenes programon való részvétel semmibe nem kerül. Sőt, egy piknik se, ha nem veszünk hozzá külön kaviárt.

- kulturális programok közül is lehet találni sok ingyenest. Szabadtéri programok, színházi előadások, koncertek, akár komolyzene, akár könnyű. A fesztivál - legalábbis ha a nagy zenei fesztiválokat nézzük valóban pénzbe kerülnek. De vannak kisebbek, illetve nem csak zenei. Rengeteg van, ahova elmenni nem kerül pénzbe, maximum a fogyasztás, költőpénz, ha valakinek van erre igénye. De sokan csak nézelődni, kikapcsolódni mennek ilyen helyekre.

- az utazásra nincs mentségem, ehhez valóban pénz kell, de azért évi néhány napra ha valaki nagyon szeretne, bizonyára össze tud spórolni, nem 5 csillagos luxusra kell gondolni természetesen.

- túrázás, városnézés, ezekről volt szó, ez ingyen van. Na jó, ha valaki pesti és Szegeden akar bámészkodni, oda kell menni, tény. De a legtöbben a saját környezetüket sem ismerik, először elég lenne azzal kezdeni.

- otthoni programok: nincs mit magyarázni

- szex: szintén.


Úgy gondolom, aki nem talál magának megfelelő programot, olyat, ami érdekli, és amit anyagilag is megengedhet magának, az valóban unalmas, fásult ember, aki nem is akar igazán kimozdulni. Én Budapesten élek, a belvárosban, a Lánchíd környékén, a Bazilika környékén, a belváros egyéb pontjain, a rakpartokon, a Várban már milliószor jártam, de újra és újra jólesik kimozdulni, sétálni, szétnézni. Sokkal inkább teszek meg arrafele újabb néhány kilométert, mint üljek otthon a TV előtt. Én ilyen vagyok, el sem tudnám képzelni, hogy soha semmit ne csináljak. Kevés jövedelemmel is lehet nagyon boldog és kiegyensúlyozott életet élni, én ennek a híve vagyok. Ez nagyjából ugyanaz, mint mikor azt mondják az emberek, hogy nem sportolnak, mert nincs pénzük, és ezért vannak elhízva. Nem kommentálnám, hosszú lenne...

2014. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is szoktam sétálni a városban, megnézni ezt-azt, de nem gondolom, ettől hű, de izgalmas lennék.
2014. nov. 15. 11:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nem is elég ahhoz, hogy valaki izgalmas legyen önmagában annyi, hogy csendben elkullog néhány szép épület előtt. Igazából a legfontosabb maga a személyiség. Csinálhat valaki sokmindent fapofával, anélkül, hogy különösebben élvezné. De élhet egy viszonylag unalmas életet is hatalmas élvezettel, ha olyannak született. És ha valaki az utóbbi típus, az magától fogja érdekessé tenni a párja életét is, minden erőlködés nélkül.
2014. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!