Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok gyereket, de a párom igen?

Figyelt kérdés

Nálunk úgy alakult, hogy 2 gyerek felnevelésében nagyon sokat segítettem, mert az anyuka kikerült a képből. Családtagjaim a gyerekek, mint az apjuk. Igazából 15 éves koromtól a mindennapjaim részei ők. Baba koruktól én volt a legközelebbi nő az életükbe. Úgy neveltük őket, mintha én lennék az anyjuk. Hol az apjuk, hol én oldottam meg a dolgokat. Az ment értük a bölcsibe, az vitte az orvoshoz, az maradt otthon, aki ráért. Volt hogy hamarabb jöttem el a suliból, volt hogy nem mentem a suliba miattuk. Az érettségi és az egyetemi évek borzalmasan nehezek voltak így.

Nekem ők valahol a "gyerekeim" a mai napig, pedig már 11 évesek de ugyanúgy.

A munkám is gyerekekhez kötődik.

Még csak 26 éves vagyok, de úgy érzem felneveltem kettőt. Nem akarom újrakezdeni már most. Ez érthető? Valaha akarok majd sajátot szerintetek?

Belegondolni is szörnyű, hogy kezdjem újra. Az éjszakai kelést, óvodát, iskolát, stb... Annyira jó, hogy ilyen nagyok. Kell velük tanulni, de ez már más. Kisgyerekre még gondolni sem akarok. Pedig őkeg imádom.


2022. aug. 28. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Jobb lenne, ha ezt elmondanád a párodnak. Ha te nem akarsz gyereket, akkor neki legyen lehetősége mással családot alapítani.
2022. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Először is emberre nem mondjuk hogy “az”

:0

Egyébként ezt nem tisztáztátok le a kapcsolat elején? Kinek mi a szándéka az életben?


Ha nagyon akar gyereket te pedig nem, felesleges az időt húzni.

2022. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Jól értem, hogy 15 éves korod óta együtt vagy ezzel a kétgyerekes apával? Az kemény!


Egyébként pedig őszintén mondd el neki, amit itt leírtál.

2022. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

A két gyerekes apuka az a kérdezőnek valami rokona és ott segített a gyereknevelésben. Ezen kívül van egy párja, egy másik ffi.

2022. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, nem, nem jól érted, fuss neki még egyszer.


Kérdező: nálunk is szinte majdnem ugyanez a helyzet, kamaszként szinte felneveltem az öcsémet, emellett a munkámban is gyerekekkel foglalkozom, így nem, nem akarok sajátot.


A párommal a kapcsolatunk elején beszélgettünk erről, ő talán akar. Oké, én biztosan nem, és ez nem fog változni, szóval döntse el, hogy velem marad-e vagy szakít inkább, még most.

Ha a talánból 10 év múlva fixen gyereket akarok lesz, akkor ciki más nőt keresni, aki szül neki.

2022. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pároddal pedig szakíts, mert a gyerekkérdésben nincs kompromisszum, az egyik fél 100% sérülni fog.
2022. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!