Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy ez tényleg nem oké?

Figyelt kérdés

(Több éve járunk, huszonévesek vagyunk.)

Tehát, próbálom tömören, mindkettőnknek van snapchatje, de ő (F) egy pár éve nem nagyon használta. 3 hete volt 1 hetes külföldi erasmus eseményen, ahova más országokból is érkeztek emberek. Utána mesélt ki-kicsoda, mutatta ki honnan jött, neveket stb. Amióta hazajött észrevettem, hogy snapchatel, láttam, hogy egy csajszi, de nem volt ismerős a neve, nem említette ezt a nevet a kirándulasról, de utána annyit mondott, hogy ez a lány is ott volt, de nem akart többet mondani. Azóta is látom, hogy snapel...velem nem, mással nincs kivel, szóval kizárásos alapon a lánnyal. Akiről nem tudok semmit...mondtam, hogy zavar, hogy nem tudom ki ez és legalább mutasson képet vagy hogy milyen nemzetiségű vagy akármi és mondta, hogy 'nem' meg 'majd'... És hogy én mindent tudni akarok a magánéletéről. Mondtam, hogy szerintem nem normális, ha kapcsolatban lévő pasiként olyan lányokkal snapel, akiről a párja nem tud semmit, mert ki tudja mit küldözgetnek. Mondtam, hogy szerintem az ő fiú barátai sem csinálják ezt a párjuk mellett...mondta, hogy pedig ez normális és majd szól, ha meztelen képek jönnének... Meg, hogy úgysem találkoznak. Direkt rákérdeztem, hogy legalább a korát mondja meg meg a nemzetiségét, de mondta, hogy 'majd'... Rosszul esik az egész szitu...hogy nem tudok semmit erről és látszólag jól elsnapelnek, nekem meg nem küld semmit. Mondta már többször, hogy akkor majd megmutatja, de erre valamiért sosem kerül sor, mindig én hozom fel, hogy engem zavar ez...

Ti mit gondoltok?



2022. aug. 29. 01:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez nem lenne rendben. Nem is ad rendes választ. Nem fogadnám el azt hogy ‘majd’ meg ‘nem’. Ilyenkor mit csinálsz? Azt mondod neki oké és halad tovább az élet? Ez nem oké. Nem is azzal van a baj, hogy beszélget mással, hanem ahogy viselkedik. Akármerről nézed, ez azért gyanús, furcsa.

Leültetném, higgadtan megkérném, hogy legyen oly kedves és ne sumákoljon, mert ezzel nekem fájdalmat okoz. Mesélje el ki ez, miért nem volt róla szó, miért titkolózik.

2022. aug. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűbb szerintem, hogy élvezi hogy puffogsz és hülyét csinálhat belőled, még ha nincs is jelentősége ennek a chatelésnek. Lehet valami haverjával szórakozik vagy hasonló.


Itt az igazi gond, hogy szrik a fejedre és értelmesen nem lehet beszélni vele róla, leráz mint egy taknyos rongyot. "Majd", "nem"...ilyen válaszok után már rég kibsztam volna, tök mindegy mi van a háttérben. Ha csak szórakozik, akkor azért, ha komolyan chatelget így, akkor azért.


Egyébként régen azt mondtam volna, hogyha megakarnak csalni, akkor csak nem annyira hülyék hogy előtted csinálják. Viszont azóta tapasztaltam, hogy de, simán képesek rá az emberek, szóval már ebből sem lehet kiindulni.

2022. aug. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
"Majd" 🤣
2022. aug. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ideje szakítani. Félredugott, hazudik, bűntudata sincs. Ennél tartsd magad többre
2022. aug. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
4esnel a pont. Félrement a fiúka. Ne legyél hülye légyszi.
2022. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyökér. Kérdező, legyen tartásod, dobd ki.
2022. aug. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"hogy én mindent tudni akarok a magánéletéről"


Hogy miről? Nem te vagy a magánélete?

2022. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Több éva jártok, és huszonévesek vagytok. Magyarul nem halad ez a kapcsolat semerre.
2022. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Hat baszki, lehet, hogy en a "majd" meg a "nem" utan egy gyenge, de nevelo jellegu fikassal az utajara is bocsajtottam volna, mondom ezt ugy, hogy kb meg eletemben nem utottem meg senkit. De senki nem is volt velem ilyen pofatlan. Nem is ertem, hogy hogyan meri ezt felelni arra, amikor aht kered, h mutassa meg h kivel beszel. Es meg konyorogni kell neki, meg barchobazni, hogy legalabb a korat meg a nemzetiseget ugyan arulja mar el, es meg erre is az a szimpla valasza, hogy "nem" :DD
2022. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Kérd azt hogy ha már olyan jól elbeszélgetnek feszt akkor mutassa meg mi a téma mindig. Tuti nem fogja. Nem a semmiért nem mutat róla semmit. Ezer százalék hogy kavarnak. Te pedig buta módon elviseled.
2022. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!