Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakran sírok, mert gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran sírok, mert gyakran megbánt a párom apróságokkal, szakitani, vagy megbocsájtani? Jönnek az ünnepek

Figyelt kérdés

Igazából nagyon szeretem a páromat, csak mindketten elég forróvérüek vagyunk és makacsok, és elvetemült módon ragaszkodunk egymáshoz (pl soha sehova egymás nélkül)...

Apróságok miatt nyáron már szakitottunk szinte, mert nem birtam mindennap sirni...2 napja ismét majdnem, aztán ma is úgy érzem kifutok a világból. sokszor az őrületbe kerget, de egyben ő az életem...sirok ha velem van, és egyszerűen végem van ha nincs velem:(

Mit tegyek?

Megbeszélni sokszor megbeszéltük már, tényleg mindent mindig átbeszélünk, mégis folyton elcsúszunk valamin:(

másfél éve vagyunk együtt...


2008. dec. 22. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó lenne ha nem mindehova együtt mennétek, mind a kettőtöknek szüksége lenne egy kis szabadság,úgy még gondolkozni is tudtok. megbeszélitek mégsem változik semmi? próbáljátok megmégegyszer megbeszélni, és ha úgysem változik semmi, szerintem a szakítás lenne a megoldás, mert az hogy mindig sírsz miatta, nem jó.
2008. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tényleg csak apróságokon vesztek össze,akkor nincs is nagy gond!

Úgyértem szerintem nincs olyan kapcsolat,ahol két ember nem veszik össze valamin...ahogyan írod az érzelmeitekkel nincs baj,szeretitek egymást,ragaszkodtok egymáshoz....Szerintem ez a legfontosabb!

Magatokban kellene elhatározni azt,hogy azért minden csipp-csupp dolgon,ne kapjatok össze,és bizony a makacsságból engedni kellene.

Ha úgy érzed,hogy megbántottad a párod,vagy látod rajta,hogy valami nem esett jól,akkor gyorsan menj oda hozzá,és durci helyett,inkább öleld át,jó szorosan:-))

Szerintem sok szeretettel és türelemmel van esélyetek,és boldogabb pár lehettek!

Én szorítok! Boldog karácsonyt!!:-)

2008. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szerintem probaljatok újrakezdeni a kapcsolatotokat, egészen a legelejéről. Apró kis gesztusok, ajándékok...

Velem is sokszor megesett, hogy a párom csak 1 szót szólt és rámjött a sírás és ez mindig olyan lényegtelen dolog volt, aminek tényleg semmi jelentősége. Mi is újrakezdtük és eddig működik...mégjobban szeretjük egymást mint eddig :)

2008. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod hogy imádjátok egymást.Nehogy szakítsatok.Szerintem ne legyél ilyen érzékeny. tudom hogy az az ember tud a legjobban megbántani akit nagyon szeretünk.
2008. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Erősitsd meg egy kicsit a lelkedet, lehet, hogy a párodnak ilyen a stilusa! Nem tudatosan bánt meg téged, csak egyszerűen nem érzi, hogy túl erősset mondott. Ilyenkor ne fakadj sirva, vedd félvállról, mert csak tovább romlik különben a kapcsolatototok.

Apróságok miatt felesleges veszekedni.

Most amúgyis mindenki feszültebb az ünnepek miatt, tehát jobb a békesség. Ja, és tanulj meg függetlenedni tőle érzelmileg, ne csak ő legyen az egyetlen ember számodra. A legfontosabb viszont az, hogy türelmesek legyetek egymással szemben, dehát ezt úgyis tudjátok.

2008. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ohhh, Istenem, mintha rólam beszélnél... Csak mi 3 éve vagyunk együtt. Mi azt csináltuk, hogy nagyon sokszor átbeszéltük ugyanazon dolgokat, szinte mindennap, h változzanak. Mostmár lecsökkent 1-2 havonta egyszer van sírás, akkor megbeszéljük mi a baj, utána minden ok egy ideig. Én sem tudtam vele szakítani, nem bírtam, de már a sok sírást is alig. Erőltetni kell a dolgokat, ha nem mennek maguktól.
2008. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez kapcsolat szerinted ahol napi szinten sírsz? Erre vágytál? Ez ideális kapcsolat szerinted? Mi értelme ezt folytatni, hogyha a párod miatt folyton sírsz és veszekszel? Azon kívül, hogy szereted, fel tudsz mutatni még valami pozitívumot?
2008. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a biztatást! Hálás vagyok, igazatok van:)

Odaadtam a gyűrűmet amit tőle kaptam, hogy adja vissza ha úgy érzi megfelelően tud állni hozzám, és mindenbe nem köt bele. Kicsit elgondolkodott, boácsnatot kért, azt mondta minden rendben lesz, és én hiszek neki:)

Igazatok van, nagy kincs ha valakit szerethetek, és szeretnek...

utolsónak: Az az igazság, hogy mindenki a szépre jór vágik és ha nem tapasztalsz rosszat nem tudod értékelni a jót. Miost nem azt mondtam, hogy ez az ideális kapcsolat, de havalamit tudok, azt biztosan, hogy szeretjük egymást! És ha igy kell lennie akkor "megküzdök érte":)

Köszönöm

Kellemes ünnepeket

2008. dec. 22. 22:04
 9/11 A kérdező kommentje:
És igen, tudok mondani pozitivumot, ez kimaradt, bármit megtenne értem, és ezalatt MINDENT értek...
2008. dec. 22. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem piszkálódásból írtam, de szerintem neked sem mindegy, hogy éppen feszült viszonyban vagy a pároddal a legtöbb napon. :) Kellemes Ünnepeket!


Szia!

2008. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!