Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akikkel szakítottak, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel szakítottak, mert a másik nem volt szerelmes vagy nem tudott megbocsájtani valamit, sikerült visszahódítani a párjukat?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan és mennyi idő után?


Velem sajnos ez történt, én még szeretem és szeretném visszaszerezni bármi áron.


2010. dec. 21. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes visszaszerezni. Én is voltam ugyanúgy, mint te. Volt már, aki miatt szenvedtem, és nem tettem lépéseket a visszaszerzésére. Volt úgy is, hogy valaki más miatt megint szenvedtem, visszahódítottam, és rájöttem, hogy még szarabb lett.
2010. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is érdemes. Most úgy érzed, hogy úristen összedől a világ, de nem. Magadat alázod meg főleg, azt meg nem szabad.
2010. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pff... ha nem volt beléd szerelmes mit akarsz még tőle? Álom, édes álom, ideje felébredni.
2010. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént,azt hittem nem vagyok szerelmes ám a szakítás óta próbálom vissza szerezni,persze voltak más kapcsolataim,de csak néha-néha jön rám az,hogy most ő kell és stb.stb.:)
2010. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt részem egy ilyen kapcsolatban úgymond...


Én nagyon szerettem őszintén igazán szerettem a lányt, ő is mondogatta , hogy szeret, de ez nála csak egy szó volt amit kimondott, ami ugy hangzott, hogy "örülj bammeg szeretlek"

Azt hittem változni fog együtt voltunk kb 6 hónapig , de nem és szakítottunk. Jó voltam neki mert törődött vele valaki ahogyan még eddig senki sem, de az érzelmeket nem lehet befolyásolni......sosem lett volna igazi kapcsolat egy oldalú volt teljesen. A végén elmondta, hogy szerinte is jobb ha vége, és ő a biztonság, és a szex miatt volt velem...


Lényeg, hogy vége lett, és köszönöm de akárhogyan is nyalizna nem kellene újra nem tudnám elhinni azt, hogy tényleg szeret.

Ahhoz sokat kéne bizonyítania és nem csak megjátszani azt h szeret hanem h tényleg érezzem de nem tuti h ebbe belemennék.

2010. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi 3 hónap különlét után újra jártunk 1 évig és ugyanazért dobott mint előtte is: nem szeret, meg jött más csaj, aki tetszik

szóval kibékülés/újrajárás után sem változott semmi.

továbbmegyek:

az utsó bnőjét is ugyanilyen alapon dobta

2010. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért én kitartok, bizonyítani akarok neki, 6 évig voltunk együtt...
2010. dec. 21. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog :(

Az oké, hogy visszaakarod hódítani, de az se mindegy, hogy mikor.... Ha egyből letámadod az se lesz jó hatással és akár rosszabb is lehet a helyzet ami most van. Légy türelmes 6 év alatt kiismerhetted szerintem :) Adj neki kis időt, te se díjaznád, ha egyből letámadna (mindegy mivel/hogyan)

2010. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!