Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?! A mai napig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! A mai napig nem tudom megbocsájtani neki itt belül.

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt.Nagyon szeretjük egymást.De van egy lányka,aki eléggé nyomul a barátomra,teszi veszi magát neki.A barátom meg vissza ugyan így:írogat a képei alá:"nekem is van egy ilyen pólóm,talán kölcsön adom,aszol benne egy jót,jól áll majd,mint egy mini ruha,a szép combjaidig"stbstb,"tetszenek/jók az új képeid"(a barátom azt hiszi,hogy ezekről nem tudok)Nekem SOHA nem írt ilyeneket.Sűrűn beszélgetnek,bókol a lánynak.A lány is teszi az agyát neki.Egyszer egy olyan beszélgetésüket is olvastam,ahol kis "királykisasszonyomnak" szólítja és már alig várja,hogy beszéljenek,stb.A lány meg:"ez annyira kellett már,annyira jól esett".Hát nekem is jól esett,hogy a dátum alapján pontosan aznap este 2 perccel az előtt,meg nekem írt,hogy mennyire szeret.Ez nagyjából 2 hónapja volt,de ha meglátom a csaj képét vagy csak rá gondolok és a beszélgetésekre,máris sz_rul érzem magam és dühös is vagyok.Szerencsére másik városban lakik a csaj,na de akkor is kitépném az összes haját.


Köszönöm ha elolvastad és válaszolsz!Idióták kíméljenek!


2011. júl. 14. 23:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is viszketne a tenyerem.
2011. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele!!!! Az ilyen alak nm érdemel meg..ha szeretne nem keresné más lány társaságát...gondolkozz el ezen..tudom,hogy fáj de vannak sokkal rendesebb srácok is!
2011. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szamóca.. ***** válasza:
78%

attól msot eltekintek hogy mi jogon nézegetted te az ő beszélgetéseit, és hogy ez mennyire nincs rendjén, és a többi...


ezen felül minek vagy még vele? nem bízol benne, ráadásul sunyi módszereid segítségével kiderült, hogy joggal.

2011. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg akarja dugni a másik lányt. Más nem lenne belőle. Téged meg eddig is hülyére vett! hány éves vagy ?? és a barátod hány éves??
2011. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nagyobb baj,amit a barátja csinál,mint amit Ő!Olyan unalmas már ez a mi jogon nézte meg!Valószínű érezte,vagy csak meg akart bizonyosodni róla,hogy minden rendben van!Fölösleges is volt ezt a mondatodat leírni!
2011. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott eszembe elsőre, hogy lehet, hogy ennek a fiúnak nem is csak ti vagytok...lehetnek még páran, akiknek csapja a szelet vagy még több...

Szerintem kérdezd meg, nem akar-e elmondani valamit?

Ha azt mondaná, hogy nem, én elköszönnék tőle és nem magyaráznám meg, miért. Hadd gondolkodjon.

2011. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem kukáztam a cuccai között!A kép kommenteket egy ismerősöm mutatta,aki "ismeri" a csajt.A beszélgetésüket meg véletlen láttam,mert elfelejtett kijelentkezni és nem vettem észre,hogy az az ő profilja.
2011. júl. 14. 23:48
 8/16 anonim ***** válasza:
en ott hagynám..ha okos vagy..rákérdezel ki a csaj és miert kommolja ..lásd mit mond..mivel szedi ki magát..aztán meg elhagyod..
2011. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Holnap indulok nyaralni,1 hétre.Asszem lesz időm ezt újra átgondolni picikét.Tegnap is szóba került félig meddig ez a csaj,látta rajtam,hogy szarul esett,hogy rá gondoltam.Azt mondta,hogy sajnálja és,hogy szeret.Nem adtam meg magam és nem borultam a nyakába!Mit sajnál?Hogy másnak csapja a szelet?!
2011. júl. 14. 23:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondold meg jol...annyi helyes srac van..hadd el egy idore..mond h szunetelni akarsz mert nm tudsz megbizni..ha var rad..akkor szeret..ha nem? akkor ugyis mind1 ..meg jo ,hogy elhagytad..
2011. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!