Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szájrapuszi - barátság/annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájrapuszi - barátság/annál több?

Figyelt kérdés
ma az egyik fiúbarátommal voltam pár órát.elég régóta ismerjük egymást és szinte mindent elmondunk egymásnak. amikor ment volna haza átöleltem és amikor el akart volna engedni mondtam hogy: egy puszit? :) én arcra gondoltam. erre ő adott egy szájrapuszit.a fiú eléggé kezd érdekelni.mármint számomra már több mint barát.....de a szájrapuszit szerintetek csak barátilag adta? vagy több is?
2010. szept. 24. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van egy olyan ismerősöm aki mindig szájrapuszit ad, de semmi sincs köztünk és ez már vagy 5 éve így van:) Nagyon jó barátok vagyok és mind kettőnknek van párja:D

De jelenthet nálatok mást is:)

27/F

2010. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy ezt nekünk kéne tudnunk ?:D
2010. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kamuuu ***** válasza:
100%
Gondolom többre gondol---> :DD
2010. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tőle megszokott, hogy szájra szokott puszit adni, akkor csak barátság részéről. Ha nem puszilkodós fajta, akkor több mint barátság szerintem. :)
2010. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

annál több

egy fiú nemad csak úgy szájrapuszit ha nem akar a csajtól semmi olyant :)

persze vannak kivételek de csak a puszibzi fiúknál

2010. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Gondolom szeretetből adta....most hogy szeretne e vmit azt észreveszed a jeleiből...ha esetleg csókolózni is akarna legközelebb akkor az már elég egyértelmű jelzés
2010. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

tuti több

hétfőn akár egyből át is ölelheted

hajrá;)

2010. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szájrapuszi valójában egy rövid csók.Ez a fogalom nem létezik olyan régóta,a fiatalok találták ki,így próbálva legalizálni a leheletfinom csókot.Ez olyan jól sikerült,hogy manapság sok fiatal tényleg csak puszinak tekinti.A nők régen kikérték volna maguknak ha egy férfi csak úgy ad egy csókot nekik,érezve egymás szájának ízét.De ma el lehet intézni ennyivel: Ugyan már...hiszen ez csak egy szájrapuszi.
2010. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe,ha tegyük fel az 1 perces sima csók valamikor a jövőben egy fogalomváltáson esne át,és az új neve "hosszú puszi" lenne,akkor ti nők azt is megengednétek pusztán azért,mert nem csóknak hívják.Ha mégis valamelyik nő kifogást emelne ellene,akkor a férfi egyből megnyugtatná: Ugyan már...hiszen ez csak egy hosszú puszi.
2010. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!