Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szokott bennetek lecsillapodni a szerelem, rózsaszínköd? Kiábrándultok olyankor a másikból?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam inkább hullámzik. 1-2 év után kezdődik, néha eltűnik néha meg újra visszajön. :)

Dehogy ábrándulok ki.

2022. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nálam nincs rózsaszín köd, olyannak látom a másikat, amilyen. Így nincs kiábrándulás sem.
2022. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Annál jobban szeretem, minél jobban ismerem. Nálam nincs köd az elején, mert a ködhöz kötődés kell. (Mély, érzelmi, nem szex.)
2022. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Keress rá “a szerelem kémiája” dr G.Eszti

Inkább ezt kellene felvilágosításon meghallgattatni.

18hónap nem talán, meg lehet, ennyi és pont. Az hogy utána mi lehet arról meg beszél az előadásban.

2022. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

Fuuu én nem tudom, mert sosem volt olyan, hogy valakivel minden jó lett volna és úgy múlt volna el a rózsaszín köd. Olyan volt sokszor, hogy megromlott a kapcsolat, emiatt meg egyre inkább kiábrándultam belőle.


Mi 10 hónapja vagyunk együtt a barátommal, egyszerűen minden nagyon nagyon jó, sosem voltam még ilyen szerelmes :) Ennyi idő alatt a többiekből már kiábrándultam, belőle szerintem sosem fogok :) A csillapodás meg nem tudom mikor jön el, azt olvastam, max 3 évig tarthat ez a nagy erős érzelem, mert ennyit bír el az ember

2022. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!