Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám véglegesen lezárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám véglegesen lezárni magamban a távkapcsolatot és "kiábrándulni" a szerelmemből (pasim)?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj hogy ritkán látom. Szeretnék kiábrándulni a pasiból mert nincs értelme.

#eljegyzés #kiábrándulás #szerelemy távkapcsolat
2017. ápr. 27. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Ilyenbe eleve bele se szabad menni, szinte örökké tart, nincsenek konfliktusok, sosem ismerik ki a párok egymást teljesen, gyakorlatilag teljesen össze nem illő párok is békében élhetnek egymástól 500km-re 80 évig.


Ez annak nem jó, aki még normális nevelésben részesült, és van benne gerinc(nem nézelődik más után)


Vagy erőt kell venni magadon, és megcsalni, felturbózni a nemi életed, és jön minden magától, vagy korrekten elmondani a párodnak, ennek nincs jövője, végiggondoltad.

Így csak múlik az idő, elcseszed a fiatalságodat, és szép lassan egy 40 éves, senkinek sem kellő nőci leszel.

2017. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hogy ismerted meg? Neten vagy előbb volt kapcsolat, aztán költözött el?


A netes ismerkedés könnyen megvicceli az embert, mert a másik tényleges jelenléte nélkül könnyebben belelátunk dolgokat a leírt szövegekbe. Mint mikor beleszeretünk egy sztárba, akivel soha nem beszéltünk vagy egy karakterbe, aki nem létezik.

Szóval valószínűleg nem is belé vagy szerelmes, csak a képbe, amit alkottál magadnak. Ha ezt tudatosítod, akkor talán könnyebben elfelejzed.


Egyébként a távolság tökéletesen ki tudja nyírni a szerelmet, szóval az is elég ha csak vársz és nem teszel semmi különöset.



De ha egyik sem használ, akkor vágj bele. A nővérem 6 évig élt távkapcsolatban a sráccal, aki most már a férje. Én 2 évig éltem így a vőlegényemmel, akivel 2 hónapja már együtt lakunk.

2017. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kulfoldon dolgozik, ezert van tavkapcs.
2017. ápr. 27. 10:04
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha nincsen rá reális esély, hogy a közeljövőben össze tudjatok költözni és rendesen felnőtt kapcsolatban élni, akkor szerintem mondd el neki és szakíts.

és ne legyen lelkiismeretfurdalásod. kezdj el utána ismerkedni és ne menj bele többet távkapcsolatba.

de ha van rá esély, hogy nem sokára vége legyen ennek és együtt lehessetek, akkor tarts ki még.

neked kell tudni mi van és mennyire esélytelen a dolog.ha neked ez így kevés, nem vagy boldog, akkor mondd el neki.

2017. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem még van hátra 2 évem. Addig meg biztosan kint fog dolgozni, beszeltunk errol valamelyik nap. De most erre mit tudok mondani. Oke hogy nem tudja mar jobban osszeegyeztetni a melót, a pénzt, meg h itthon legyen, de nem tudom hogy bírok ki még két évet úgy h csak 2-3 hetentr latom egy hetvegere. Értitek..
2017. ápr. 27. 10:32
 6/17 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem is kint dolgozott, mar egy eve egyutt vagyunk, es meg jonne legalabb 2..
2017. ápr. 27. 10:33
 7/17 anonim ***** válasza:

első vagyok, amúgy az egy biztos jövő, ha nem itthon tervezi az életet, azért ezt gondold meg, ebben az országban csak vergődés bármi.

Addig meg ha ritkán is, de találkoztok, az is valami.

Azt kell emlékezetessé tenni. :)

(Marad még a flört, titokban. :))

Ahogy hozza az élet.

1x élünk.

2017. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy másik pasit.
2017. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Menj ki hozzá Erasmusszal.
2017. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igazabol itthon tervez, csak kint melozik hogy legyen penz. Legvegso esetben elne kint, orul ha itthon lehet.

Egyebkent koszonom a valaszokat!!!! :)

2017. ápr. 27. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!