Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már szakításra ok? Megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szakításra ok? Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Még a kapcsolatunk legelején leszögeztem, hogy egyedül a megcsalást nem tűröm el. Elolvastam a párom levelezéseit a volt szaktársával, és olyanokat írt neki, hogy tetszik neki, vagy hogy nagyon jól néz ki, nagyon tetszik rajta egy két ruha, stb, ezeket persze privát üzenetben, a tudtok nélkül. Nem történt ezen kívül semmi más, tudtommal, viszont irt a párom olyat hogy egyszer iszogatniuk kéne egymással. Most könyörög nekem második esélyért (egyszer már elkaptam hogy beszélt egy lánnyal, de az semmi komoly nem volt, le akarta rázni, mindketten ismerjük). Megérdemli az esélyt vagy jobb ha szétválnak az útjaink? Több éve együtt vagyunk, nincs gyerek, én 22/nő ő 22/férfi

2022. szept. 1. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
2022. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez meg nem megcsalas, de ertelek. Mit mondott, miert csinalja ezt? Mit akart belole kihozni?
2022. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynám, mert egy ilyen ember nem tisztel, nem becsül téged, és ez valószínűleg később sem fog változni. (Egyik barátnőm adott esélyt ilyen után, az tényleges megcsalással zárult.)
2022. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

A hátad mögött beszélget mással, ráadásul így. Megcsalás vagy sem, nálam nem férne bele.


Bár részemről az egymás üzeneteit való olvasgatás sem oké. Egyszerűen nem értem, jól működő, őszinte kapcsolatban erre miért van szükség. De ez már más kérdés..


19/L

2022. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta azért csinálta mert kedves volt vele a lány és túl messzire ment, már megbánta
2022. szept. 1. 22:37
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Megbánás ide vagy oda, ha egyszer megtette, megteheti máskor is. Képes lennél bízni benne?
2022. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Nálam ez egyértelműen megcsalásnak számítana.
2022. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem megcsalás, mert végülis semmi nem történt közöttük, de biztos, hogy ezután is meg fogja tenni. Ha nem most, akkor később, és nem biztos, hogy csak levelezni fognak.

A másik, hogy ha te ezt nem veszed észre és teszed szóvá, akkor már lehet, rég meg is kettyintette volna a csajt.

2022. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Technikailag ez még nem megcsalás, mert elvileg nem volt semmi, de a szándék szerintem egyértelműen megvan benne, és idővel félre fog menni. Ha nem ezzel, majd másikkal. Én dobnám.

Szakítottam már azért mert a srác mellettem társkeresőn írogatott csajoknak. Akkor írogasson csak, kell a francnak az ilyen...

2022. szept. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
Kidobni. A következő pasinak nem adnék a kezébe telefont, csak akkor beszélhet, ha nálam a készülék és csak kihangosítva.
2022. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!