Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétség, ha fb tarskere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség, ha fb tarskereson vigasztalodom picit a barátommal való veszekedés után/alatt?

Figyelt kérdés
Mióta új munkahelye van, elég figyelmetlen lett velem, túl van hajtva, figyelmetlen, fáradt. Több a veszekedés, nem annyira marad kapacitása rám. Elvileg szeret, látom is rajta, hogy szeret, főleg amikor együtt vagyunk (még nem élünk együtt). Viszont vannak fura dolgai, amik rosszul esnek... Pl most szombaton is mennie kell dolgozni és írja h vasárnap egy haverjahoz menne át forma1-t nézni... Aztán kérdezem, hogy akkor mi mikor leszünk együtt hétvégén? Rögtön visszaszivta h basszus tényleg, és lemondta a haverjat. De kérdezem h ez neki így nem jut eszébe? Mondga h hirtelen nem volt a fejében, hogy egyik nap sem tudunk együtt lenni... Nekem ez furcsa.. Szóval ilyesmi dolgai vannak. Most picit összegyűltek bennem ezek az apro figyelmetlensegek és felmentem fb tarskeresore... Nem akarok senkitől semmit, csak olyan jól esik egy kis flört, figyelem :( munkám js elég magányos, hobbim is, sajnos kevés barátom is van, és olyan jól esik egy kis beszelgetes. De közben pedig tok szarul érzem magam emiatt..
2022. szept. 1. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

h*lye pitsa


magadat járatod le, nyafogsz a pasid miatt, miközben a háta mögött kavarnál.

2022. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Több hónap után most néztem fel először a társkeresőre. Rohadtul nem kavarni akarok, a barátomat szeretem, ezért is vagyok még vele együtt :( csak közben valami hiányzik.. Lehet szakítani kéne, de közben pedig a szeretet megvan
2022. szept. 1. 23:50
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

aha...

ha csávóm van, nem nézek fel semmilyen társkeresőre, alap.

2022. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki szereti a párját, az nem társkeresőzik.

Semennyit.

2022. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Nálam instant válóok lenne, ha a párom (akár egy vita után) bármilyen társkeresőre regisztrálna. Ez kb. megcsalásnak számít, csak még nem talált hozzá partnert.

Képzeld el a párod, ahogy elmegy egy klubba és elkezdi fűzni a csajokat, hogy "megvigasztalja magát". Na, pont ezt csinálod.


Mellesleg a társkeresős srácokkal sem korrekt, hogy öncélúan rabolod az idejüket.


34F

2022. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Az önzőség csimborasszója! Van egy lestrapált párod, aki szeretne annyi énidőt, hogy a haverjával megnézze a forma 1-et. Behisztizel, lemondja miattad, te meg feljössz a gyakorira panaszkodni felőle, meg elhinteni, h. társkeresőzöl.

Én ha szeretek valakit, nem fosztom meg attól, hogy a barátaival legyen és megnézzen vmi fontosat. A forma 1 a pasiknak és sok nőnek is egy fontos program, de az önzőségedtől ezt nyilván nem látod.

Egy új melóhely sok stresszel jár, nagy különbség, h. az igénybevétel miatt nem tud elég időt szánni rád, vagy más ok miatt.

De nálad az önzőséget érzem! Nem kérheted rajta számon, miért nincs többet veled, ha te meg benne lennél vmi megcsalásba. Mióta vagytok együtt? mert azt mondod, hónapok óta nem voltál társkeresőn. Szóval mióta együtt vagytok, időnként koslatsz más pasik után?

2022. szept. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is önző vagy. Nem találkoztok egy héten és akkor mi van? Azt várod hogy hanyagolja miattad a barátait? Aztán ha te nem leszel legyen egyedül mert neked sincs nagyon senkid vagy még is mit vársz? Amúgy meg ha páromat társkeresőzni látnám úgy kidobnám mint a huzat. Nekem senki ne kamuzza azt hogy csak egy kis figyelemre vágyik. Lehet szakítani akkor és mehetsz nyugodtan társkeresőzni. Van hogy 2 hétig nem találkozom a párommal de sosem verem ki a hisztit mint te. Mindenkinek van dolga van családja, barátai nem lehet elvárni hogy csak is te legyél a legfontosabb az életébe.
2022. szept. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Az szerintem érthető, ha szakítás után ott vigasztalódsz, mondjuk az se jó, de én is csináltam és megértem (mondjuk így összejönni valakivel kib.aszás az új párral, de beszélgetni oké).


De ez amit mondasz... Én éveket használtam ilyen appokat, nagyon megszoktam, hogy szinte folyton fent vagyok (sokszor inkább csak ismerkedtem minthogy komolyan társat kerestem volna). Amikor összejöttem a barátommal, egy ideig hiányzott, mert megszoktam, napi rutinban benne volt fiúkkal chatelni. De amióta vele összejöttem, nem társkeresőztem. Mert ő mindent megad nekem és nagyon szeretem. Úgyhogy ha én nem tértem vissza ilyen appokra, akkor semmilyen okot nem fogadok el arra, hogy valaki kapcsolatban használja. Nagyon gáz. Inkább szakíts vele, ha ennyire nem jó vele.

2022. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján nem feltétlenül ő a hibás, lehet egyszerűen csak nem passzoltok egymáshoz. Intő jel, ha annyira nem érzed magad megbecsülve, hogy idegen férfiak bókjai kellenek az önbecsülésedhez (ez valószínűleg akkor egyébként sincs rendben). Az ilyen szituációkban érdemes elképzelni, hogy te fordított esetben, ha a párod tenné, hogy éreznéd magad, mit gondolnál erről. Valljuk be, nem egy érett lépés, és bizonytalanságra ad okot a másikban.

Nekem volt egy nagyon kedves barátom, akivel hűde szuperül indult a kapcsolat, de aztán ellaposodott, nem volt olyan törődő, mint az elején. Mondtam neki (többször felmerült ez), hogy nekem hiányzik az, amilyen akkor volt. Ő meg erre azt mondta, hogy ha a mostani énje nem olyan, nem tud erőszakkal azzá változni, amilyen akkor volt, és ha a régi énje hiányzik, akkor valószínűleg nem szeretem. Igaza volt, elváltak útjaink.

Szóval, a dolgok nem mindig annyira egyértelműek. Nem az ő érzéseit kellene vizsgálnod (szeret-e téged), hanem a sajátjaidat: elegendő neked ez a kapcsolat? Szereted még őt?

2022. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán kérdezem, hogy akkor mi mikor leszünk együtt hétvégén? Rögtön visszaszivta h basszus tényleg, és lemondta a haverjat. De kérdezem h ez neki így nem jut eszébe?"


Aha. Szóval tartja a hátát a barátainak (lemondja, ami meg volt beszélve), leb*szod, majd magadat sajnáltatva felmész társkeresőre. Hát ez fantasztikus... (TÁRSkereső, benne is van a nevében, ehhez nincs mit hozzáfűzni szerintem.)

2022. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!