Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányzás miatt sok veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzás miatt sok veszekedés régóta tartó kapcsolatban. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk együtt, amikor megismerkedtünk mindketten dohanyoztunk. Utána mindketten leszoktunk, párom alkalmanként gyújt rá, pl sörözés. Én viszont munkanapokon cigizem, de keveset, általában 3 szál/nap. Ebből óriási viták vannak, folyamatosan csesztet vele, vagy látványosan arrébb ül, mert szerinte büdös cigi szagom van, stb. Utálom, ha be akarnak rendszabalyozni, nehezen viselem, ha meg akarják szabni, hogy mit csináljak. Ő meg nem bír leállni, napi szintű viták vannak emiatt. Szerintetek jogosan van felháborodva? Hogy lehetne megoldani ezt a problémát, ha egyikünk se akar engedni?

2022. aug. 14. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
rágyújtanék egy cigire
2022. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

“Hogy lehetne megoldani ezt a problémát, ha egyikünk se akar engedni?”

Kérdésben a válasz. Sehogy. Megszoksz, vagy megszöksz. És ez mindkettőtökre vonatkozik.

2022. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól leszoktatok mindketten...

Amúgy ha te nem akarod letenni, őt meg zavarja, akkor ez folyamatos konfliktus forrás lesz és előbb utóbb szakítotok. Ez lehet évek múlva is, mire a sok veszekedés kiöl minden szeretetet és csak a folyamatos harag és sértettség marad.

2022. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi a fontosabb, a párod vagy a cigi? Ha eldöntötted dobd ki a másikat.
2022. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

hihetetlen, hogy egyeseknek fontosabb a cigi, mint a párja.


Az is hihetetlen, hogy képes vagy meghazudtolni saját magad 3 egymást követő mondaton belül.


"mindketten leszoktunk"


"párom alkalmanként gyújt rá"

"Én viszont munkanapokon cigizem"


Ez nem éppen azt mutatja, hogy leszoktatok. Te főleg nem, ha minden nap bagózol hétfőtől péntekig.

2022. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Na most akkor leszoktál vagy nem? Ha leszoktál, akkor miért szoktál vissza? Valószínűleg azért zavarja ennyire, mert ha érzi a szagot akkor ő is kívánja, de nem akar ő is visszaszokni.
2022. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívj heetset, attól nem leszel büdös.
2022. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Én akkor 6 évig nem gyújtottam rá egyáltalán. És ez nem arról szól, hogy ki a fontosabb, nyilván a párom fontosabb mint a cigi, de ha a másik oldalról nézzük, akkor neki mi a fontosabb? Az,hogy, béke legyen és nyugalom, vagy a kemény napi 3 szál miatti balhezas.
2022. aug. 14. 22:06
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem a közelében dohányoznék, arrébb mennék addig. Illetve utána fogatmosnék/használnék cukorkát utána.
2022. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem egyszerű kérdés, mert dohányos nővel jött össze. Viszont megértem, mert ha a párom rászokna, elhagynám, tutira nem szagolgatnám senki cigiszagát, utálom, mint a bűnt.

Szerintem is válassz, mi a fontosabb.

2022. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!